Нека намерим най-тънките цени.
Евтин подарък за новодомци.
Какво, от съдържимото, липсва в работилницата на домашен майстор, уважаващ себе си като такъв?

Време е марката да смени десена.
stefanjor - специалист
пон апр 22, 2024 8:59 pmprasse написа:
Тая чанта за инструменти бива ли я?
https://www.lidl.bg/p/parkside-canta-s- ... /p10018205
Не можах да я видя на живо...
Ако беше само чантата, без инструментите, на цена до 10тина лева щях да я взема.
Изглеждаше стабилно направена, дебел плат и здрави шевове... поне на пръв поглед.
Иначе, както казаха, става за подарък за новодомци.
nikolson - майстор
За тези пари си купувам куфар Tayg, или QBRICK и даже няма и да я погледна. Ако и да е пълна с инструменти.
stefanjor - специалист
Това е ново за мен.
Лидл отваря Outlet в Люлин:
Outlet
пишман_майстор - майстор
:-D
https://www.economy.bg/business/view/58 ... I82iGr5fed
Упс ... то вече имало инфо.
Да изтрие поста ми мод..
stefanjor - специалист
вт апр 23, 2024 11:12 amпишман_майстор написа:
Упс ... то вече имало инфо.
Мда, за една бройка те преварих :cool:
И да не съм само спамер... Лидл вместо да се занимават с Аутлети да вземат да си направят един онлайн магазин.
Тогава ще има чуствителен отлив на клиенти от ОЛКс, Бзари и т.н.
Мркетинг отделът отхвърля идеята с основание.
nikolson - майстор
Ако има онлайн магазин, губят мъжете като придружители, ерго и част от жените, които искат някой да бута количката, да носи дисагите и да паркира.
stefanjor - специалист
вт апр 23, 2024 12:52 pmnikolson написа:
Ако има онлайн магазин, губят мъжете като придружители, ерго и част от жените, които искат някой да бута количката, да носи дисагите и да паркира.
Така е, но тогава пък изчезва проблема с разопакованите инструменти, липстващи детайли фирата при дрехите.
Според мен е въпрос на време това да се случи...
Онлайн покупка се обмисля по задълбочено от "онлайн" покупка.
Обикновено, като идеш да пазариш, понеже са ти необходими 3 артикула за ок 30лв., обикаляйки виждаш и куп неща, които блазнят погледа в момента. Импулсивно се пълни количката. На касата се разделяш със 100, голяма част от които отлежават в килера, а биват и забравяни.
Другият, небезизвестен трик е пренареждането. Докато си търсиш нещата в списъка, виждаш други неща, които ще ти нрябват в бъдеще. Ама много ще ти трябват!

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: