Нека намерим най-тънките цени.
Celeborn - специалист
Здравейте,

Много пъти през годините при нужда съм търсил разни неща из вторичните в София, почти без изключение на Военна рампа (май са Норд Холдинг).
Мин. седмица потрябва дебела ламарина за капаци на шахти и отидох пак там да разгледам, но охраната направо ми се скара и ме изгони - не продавали на дребно (откога?). Викам си брей, сигурно ситуацията е цярят дава - пъдарят не дава.
На следващата сутрин се върнах, друг работник, същата история. Явно нещо е станало и са ги инструктирали да не пускат "купувачи", само продавачи :)

Та питанката ми е - имате ли добри впечатления от други вторични в или около София? Разпитвам, понеже нямам особена възможност да обикалям на сляпо, работя 7 дни в седмицата от 8 до 8 :(

Благодаря! :partyman:
petromaniq66 - специалист
И във Варна е така... И тенекия от сирене не дават, освен ако сте свои хора. Забранено е и манго ще ги изпорти, даже за потупване по рамото - пазят си хляба админите.
5kof - специалист
Уважаеми съфорумци! Като знаете местата на депата за вторични суровини да сте виждали някъде да изкупуват стъклен амбалаж. Имам Н-брой буркани, от които бих се отървал с кеф.Сърце не ми дава да ги изхвърля в контейнерите за стъкло, разположени тук-там. Не ми е до парите, а си мисля, че могат да се използват повече от един път. Ще бъда благодарен за оказаната помощ, защото в нета не намирам подобен обект.
miliad - майстор
Умрела работа е с пунктовете. Сортирай си бурканите по модели и пускай обява.
Примерно винтов на 720гр се търси доста.
Последна промяна от miliad на вт ное 14, 2023 1:49 pm, променено общо 1 път.
fbr - майстор
вт ное 14, 2023 9:56 am5kof написа:
Не ми е до парите, а си мисля, че могат да се използват повече от един път.
Няма производител, който да ползва втора употреба амбалаж, па макар и да са "нейни". Събира ги, предава ги за претопяване и ползва нови. По-вероятно е в "базар.бг" да откриеш купувач, който да ги ползва.
nork - специалист
вт ное 14, 2023 9:56 am5kof написа:
Уважаеми съфорумци! Като знаете местата на депата за вторични суровини да сте виждали някъде да изкупуват стъклен амбалаж. Имам Н-брой буркани, от които бих се отървал с кеф.Сърце не ми дава да ги изхвърля в контейнерите за стъкло, разположени тук-там. Не ми е до парите, а си мисля, че могат да се използват повече от един път. Ще бъда благодарен за оказаната помощ, защото в нета не намирам подобен обект.
Огледай се наоколо за някой пчелар! Масово търсят буркани.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт ное 14, 2023 9:56 am5kof написа:
Уважаеми съфорумци! Като знаете местата на депата за вторични суровини да сте виждали някъде да изкупуват стъклен амбалаж. Имам Н-брой буркани, от които бих се отървал с кеф.Сърце не ми дава да ги изхвърля в контейнерите за стъкло, разположени тук-там. Не ми е до парите, а си мисля, че могат да се използват повече от един път. Ще бъда благодарен за оказаната помощ, защото в нета не намирам подобен обект.
Буркани се продават и купуват или се оставят ДО контейнера, в кашон или чанта
От много години в промишленост не се използва повторно стъклен амбалаж.

Тема "Вторични суровини в София?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: