• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
Здравейте , моля за помощ.Решихме да сложим на вратата на блока автомат зазатваряне но нямам идея каква марка . Вратата е доста тежка и е около метър широка.По късно мисля да изчисля приблизително колко тежи за да знам какво дапоръчам.Ако някой е минал по тоя път да помага.
toni_g79 - специалист
scubara написа:
Здравейте , моля за помощ.Решихме да сложим на вратата на блока автомат зазатваряне но нямам идея каква марка . Вратата е доста тежка и е около метър широка.По късно мисля да изчисля приблизително колко тежи за да знам какво дапоръчам.Ако някой е минал по тоя път да помага.
За автомат не знам,но сложете един ограничител да не се пренапъва автомата,че ние така прее** на нашия вход!!!
tarlyo - специалист
Dorma или Geze. Което да избереш, няма да сбъркаш. Търсиш до 100 кг. Около 60-70лв по складовете за АЛ профили. По магазините са поне 20лв отгоре.
na6'ta mama - напреднал
Ще се вмъкна в тази тема, тъй като "главният герой" е същият - автомат за врата от 35 лв. На него пише FRD, ако това е марка. Нашият не иска да отваря. Тази техника подлежи ли на ремонт и къде? Какво се разваля та не работи? И на колко градуса да се сложи ограничител?
stivemaster - майстор
Олеее да не дава господ.
viko01 - специалист
В пантите сложи по една малка съчма и ще я отваряш много по лесно с един пръст
omarto - помощник
Можеш да разгледаш и поръчаш онлайн на този адрес:
http://bravite.com/bg/%D1%86%D0%B5%D0%B ... 82%D0%B8/2
Описани са перфектно и можеш сам да си направиш избор.Не е толкова сложно.
MamaMy - майстор
omarto, престани с тая реклама, че ще изгориш. Нас тук май ни взе за канарчета. Ако някой иска брави, ще те намери. Престани да ни се натрапваш с тоя сайт!
  • 1
  • 2

Тема "какъв автомат за врата?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: