Връзката между 2 свята
Здравейте! :)
Нова съм сред вас и се надявам на вашата помощ.

Търся да намеря аксесоари за гардероб. Не зная дали така се наричат тези механизми, които се поставят вътре за облекчаване и удобство на ползването на по-големи гардероби или стаи. Някъде в интернет гледах един механизъм, който много ме впечатли. Представляваше един лост, който се дърпаше и правите дрехи от втория етаж заставаха на височина човешки бой. Посъветвайте ме къде бих могла да намеря такова чудо. Търсих в магазина на ул. Сребърна или на бул. Черни връх беше...не помня точния адрес, но точно такъв аксесоар точно нямат. Търсих в интернет, но така и не можах да намеря снимка или магазин в София, в който да предлагат точно този атрибут.
velsi - Почетен майстор
Понеже не става ясно какво точно си гледала пробвай така: Google->търсене на изображения->ключова дума: wardrobe accessories или само wardrobe. Може и да попаднеш на снимка на това, което търсиш.

Изображение

Изображение
vve
Zdrasti mila .Ne znam kude tochno si tursila tezi mehanizmi, no na Cherni vruh 51 firma TEKA MAT prdlaga nai hubavata i kachestvena stoka ot tozi vid. Te sa edni ot nai- dobrite i golemi vnositeli . Pri tjh ima vsichko.
Всъщност в магазина на бул. Черни връх ми казаха, че точно такъв нямат, но намерих един магазин с чудни механизми, който се намира в уличка перпендикулярна на бул. Слевница. Много съм впечатлена и от приличните цени и от разнообразието.
milko_do - специалист
може ли точен адрес!?

Тема "За механизмите в гардероба" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: