Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
Повишавам ги в преторианци и да се свършва!

....а, изпреварили са ме- те вече са, комай от доста време, повечето!
Решихме проблема в армията- бензин и нафта им не трябва.
fbr - майстор
пон яну 29, 2024 9:54 pmhidrazin написа:
Е, имаме и цели 80 танка, 100 БМП, 150 БТР, 150 МТЛБ, 190 броя оръдия 152мм и цели 500 броя гаубици с малък калибър 122мм
И това Ви е много. Предвид това европейско проучване. Ако загрубее играта, веднага ще обърнете палачинката, а най-правоверните евроатлантици ще обърнат резбата. Така че, по-добре без играчки в ръцете, няма да ви е за сефте да правите кръгом.
Последна промяна от fbr на вт яну 30, 2024 1:24 pm, променено общо 1 път.
hidrazin - майстор
вт яну 30, 2024 1:08 pmfbr написа:
И това Ви е много.
Ясно. Излиза че НЕ СИ с български произход. О.К. Ще го запомня. :-D
:partyman:
fbr - майстор
Произхода няма значение. Днес съм евроатлантик, утре..... ще видим.
hidrazin - майстор
Аха... напълно закономерно и очаквано.
:partyman:
Avas_co - майстор
Истинските българи, ако ватниците направят десант във Варна, ще ходят да ги посрещат с подмити гъзове, за неистинските не знам.
вт яну 30, 2024 7:06 pmAvas_co написа:
Истинските българи, ако ватниците направят десант във Варна, ще ходят да ги посрещат с подмити гъзове, за неистинските не знам.
Колкото и тайно да си чешеш задника, се някой те е забелязъл, вервай, па ако щеш си търпи!
Avas_co - майстор
вт яну 30, 2024 8:54 pmТрифон П.Трифонов написа:
вт яну 30, 2024 7:06 pmAvas_co написа:
Истинските българи, ако ватниците направят десант във Варна, ще ходят да ги посрещат с подмити гъзове, за неистинските не знам.
Колкото и тайно да си чешеш задника, се някой те е забелязъл, вервай, па ако щеш си търпи!
Милиционерските мъдрости никога не съм ги разбирал, та може да си спестиш усилията.
Или пък не.

Тема "spam - При какви минусови температури реално замръзва нафта/бензин в резервоара?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: