• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
Здравейте,

Моля дайте ми идея какво да направим с тези плочки /без да се налага да се къртят или да се слага отгоре гипсокартон/. Мога ли да ги боядисам с НЕЩО с което да придам някакъв интересен вид....разни лакове и бой....има разни състаряващи, но за дърво....някои да е прбвал върху плочки.
Моля дайте и снимки и идей.
Благодаря предваително!

Прикачен файл

HPIM2885.jpg
HPIM2885.jpg (57.49 KиБ) Видяна 14605 пъти
emergency_bg - специалист
виждал съм тапети за баня, които се лепят върхи плочките и могат да се мият с вода, ще постигнеш разнообразие.
masteradmin - майстор
Мисля че 3-4 релефни лепенки от мосю бриколаж ще свършат чудеса.
masteradmin написа:
Мисля че 3-4 релефни лепенки от мосю бриколаж ще свършат чудеса.
Незнам какви са тези лепенки. Точно така ли се наричат, за да ги търся в интернет.
И имаш ли някакви снимки да покажеш...поне какво предсатвляват тези лепенки
Последна промяна от irkata на съб фев 09, 2008 6:53 pm, променено общо 1 път.
masteradmin - майстор
Виж втория ред плочки на снимката, по принцип се правят така фабрично, но в Бриколаж видях релефни водоустойчиви лепенки за вече монтирани плочки.

Прикачен файл

plo4ki.jpg
plo4ki.jpg (461.09 KиБ) Видяна 14575 пъти
masteradmin написа:
Виж втория ред плочки на снимката, по принцип се правят така фабрично, но в Бриколаж видях релефни водоустойчиви лепенки за вече монтирани плочки.
Благодаря ти идеята ми харесва....а дали в Практикер има такива.
И помниш ли каква е цената на лист ли е на бройка ли е и каква беше.
masteradmin - майстор
цената е без значение на тебе ти трябват 3-4 броя само иначе ще стане кич
masteradmin написа:
цената е без значение на тебе ти трябват 3-4 броя само иначе ще стане кич
Аха разбрах аз мислех, че са на големи листове.

А какво ще кажете за този вариант и дали това е възножно да се сложи такъв гръб от МДФ да се сложи върху плочките и ще стане ли добре.

Прикачен файл

mat81_07.jpg
mat81_07.jpg (22.49 KиБ) Видяна 14473 пъти
Emerald - модератор
Не те съвествам да слагаш гръб от мдф. Няма да върви със шкафовете ти първо, и второ, няма да стане върху плочките.

Плочките можеш да декорираш елементарно със салфетъчна техника и би могло да стане много оригинално като подчертаеш рустичния вид на шкафовете. Салфетъчната техника спокойно се прилага и с плат вместо салфетки, и с всякакви изображения стига да са на тънка хартия.
masteradmin - майстор
Да плочките са добри, много добре сложени и с перфектна фуга. Защо искаш да ги закриеш така и не разбрах ?
  • 1
  • 2

Тема "Идея как да "боядисам" или променя тези плочки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: