• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
borkata3000 - специалист
Моята кухня от началото до края (тема с продължения):

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Бях забравил да взема кръстчета и се наложи да приспособя 2.5 мм2 кабел. :razz:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Залепваме добре тръбата за аспиратора за коминното тяло
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Поставяме мивката и батерията
Изображение

Изображение

Изображение
Поставяме дръжките
Изображение
Фугирането го направих аз
Изображение
Време е да залепя луминисцентните лампи за над плота (регулиращи се, 2 броя, по-късата за над мивката, по-дългата за дан плота

Изображение

Изображение
Едната лампа вече залепена и светеща
Изображение
Другата лапма вече залепена и едва светила няколко минути, вече изгоря половината (както се вижда)
Изображение
В осветлението се намесва и аспираторните лампи
Изображение

Изображение

Изображение
ironlady - модератор
Честито!Да си я ползваш със здраве :)
Красота,харесва ми и цветово :)
ironlady - модератор
Честито!Да си я ползваш със здраве :)
Красота,харесва ми и цветово :)
$64EN - специалист
много яко е станало . браво със здраве да вилнеете в новата ви кухня :)
nicky_design - специалист
Личи си,че си си избирал сам цветовете,но не разбрах какви са точно.В тая малката кухня не ти трябваше този гардероб от дясно.
borkata3000 - специалист
nicky_design написа:
Личи си,че си си избирал сам цветовете,но не разбрах какви са точно.В тая малката кухня не ти трябваше този гардероб от дясно.
Чакай пак да се почеша, че иначе не мога да се съсредоточа над мисълта ти. :?
Цветовете са венге и бреза. Точно в тая малка кухня ако нямам нужда от шкафове, на двора ли да имам нужда от такива? Или не разбираш, защо фурната е подвигната? Ако това е, което не разбираш, обяснявам: фурната е повдигната на половината плот, за да е по-лесно като готвиш да поглеждаш в нея и друго, че е по-удобно да изкараш/вкараш тавата на такова ниво, отколкото ако фурната е долу. И друго - за да се заформи голямо долче чекмедже за тенджери и др. Сигурно се питаш, защо не на нивото на плота - защото на нивото на плота за нисък човек е неудобно да борави с фурната, а за микровълновата, която ще е над фурната ще му трябва стълба. Аз не съм нисък, но да не бъдем егоисти. :wink:
Грешиш и проявяваш слабост, като ме нападаш заради това, че съм ти дал мнение не в твоя полза, което мнение сам поиска.
angel_ov - специалист
Много добре е станало, но има две неща които не ми допадат.
Пласмасовите лайсни, ако бяха пилени плочките по-добре щеше да изглежда. Другото е местоположението на фурната. Вярно по-удобно, но миризмата и изпаренията къде отиват като абсорбатора е над плота?
borkata3000 - специалист
angel_ov написа:
Много добре е станало, но има две неща които не ми допадат.
Пласмасовите лайсни, ако бяха пилени плочките по-добре щеше да изглежда. Другото е местоположението на фурната. Вярно по-удобно, но миризмата и изпаренията къде отиват като абсорбатора е над плота?
:) Тук, където живея в момента фурната е под аспиратора. Е и!? Имам си много добра представа от работата на аспиратора, така че освен котлоните, той не може обслужва нищо друго! Ако си мислиш, че един аспиратор (550) е толкова силен, че да дръпне разсейващата се за секунди пара из въздуха, грешиш. Аспиратора ни тук не се справя с една манджа на котлона само, камо ли да обслужи фурна, намираща се на 60 см. под него. Абсурд.
Ако ли пък имам съмнения относно това, което твърдя, готов съм да покажа видео при следващата употреба на фурната. :wink:
Аз си взех за новата кухня аспиратор с дебит 850 м3, надявайки се поне малко да се усети, че има такава машина в кухнята изобщо.
Поздралпения !javascript:emoticon('=D>') Хубеава е, засужава си труда, а той е доста. Чак аз се поизморих !javascript:emoticon(':-s') И най-важно да ти е приатно и удобно . Искам да попитам -ти ли си прави проекта - оразмеряване и разкрояване?
  • 1
  • 2

Тема "Пълно ревю на една кухня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: