Жилището на най-малките
dildes - специалист
Сега... избрала съм четири основни цвята за детската. В момента съм на етап груби строителни работи, затова имам време да решавам за цветовете на мебелите и стените. Цветовете на които съм се спряла: за стените - кафяво и зелено, за мебелите /същото, но ако може да участват и синьо и оранжево в някаква степен/. Това, което не мога да реша е какви точно нюанси да избера и в какво съотношение да използвам цветовете :?
Ако можете помагайте, опитах в сайта на Оргахим да комбинирам, но там са толкова много нюансите, че се обърках, изморих и отчаях. Някой ако има виждане по въпроса да го сподели. :cry:
masteradmin - майстор
Имам каквото ти трябва утре ще го ка4а на сайта.
dildes - специалист
masteradmin написа:
Имам каквото ти трябва утре ще го ка4а на сайта.
Ехо, да не ме забрави :sad:
:?: :anmachen:
masterdesign - напреднал
хей, dildes късно ли е за отговор по темата за цветовете в детската ти
???
dildes - специалист
Ами май не, избрахме тревисто зелен цвят за стените с комбинация от тапет, който съдържа в себе си сини, жълти, зелени и бели квадрати /10х10 см.- квадратите/:lol:, но мебелите, щорите и другите джунджурии още не съм решила какви да бъдат.
Бяхме малко на почивка, затова се забавих с отговора, но ти все пак можеш да ми дадеш някаква насока :lol:
Виждам ,че темата е подбор на цветовете в детска стая .По темата имам една питанка :?: Предстой ми обзавеждане да детска стая.Детето е на 4-ри години момченце .Имам компютърно бюро с цвят махагон доста неподходящ цвят за детска стая :warn: Подът е паркет с цвят близък на светла череша от ПДЧ-та стените са тапети с преливащи цветове
бледо зелено жълто и леко червено .Тавана е бял . Мислих доста време и си мисля че като подредба на цветовете ще е подходящо следната комбинация:
корпус-светла череша , Лице - комбинация от светло зелено и жълто .
въпроса е възможно ли е да се вмъкне нещо с цвят махагон за да не продавам или подарявам на някого това бюро :?:
Но от цялата тази история си мисля ,че ще стане гати шеранийката :rolleyes: Но все пак ще съм доволна от някое друго мнение.
В крайна сметка това бюро ще изхварчи хубаво е но си мисля ,че ще излезе непотребно. :ka:
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 2:18 am, променено общо 1 път.
pal
Предстои ни обзавеждане на детска стая на момиченца на 3 г. и 11 месеца.Бихме искали мебелите да са бели ,като излезли от приказките .Има ли някой представа къде можем да закупим или поръчаме такива..?

Прикачен файл

pckr_1[1].jpg
Нещо подобно ни се иска да е настроението в стаята...
pckr_1[1].jpg (30.04 KиБ) Видяна 10272 пъти
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
pal написа:
Предстои ни обзавеждане на детска стая на момиченца на 3 г. и 11 месеца.Бихме искали мебелите да са бели ,като излезли от приказките .Има ли някой представа къде можем да закупим или поръчаме такива..?
Имаме представа!
Да са ви живи и здрави и да ви радват!

Тема "Цветова комбинация" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: