• 1
  • 2
Жилището на най-малките
B12 - специалист
а, какво ще кажете за оранжево и синьо?????????????????????????????
Супер е комбинацията, но моето детенце е момиченце и аз се спрях на това:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Полюлейчето е много яко, но много некачествено да знаете. Месец и половина работи и всичките му кабели се стопиха.
shadowman - майстор
Когато правим подобни за момчетат главно се избират по-тъмни цветове и дървестни...
Emerald - модератор
Аз се извинявам...все нямам време да стигна до въпросът ти...

Дай схемата на помещението с евентуалните мебели ако има вече избрани такива. Аз хипотетично и откъслечно само на дадени елементи не мога да мисля. Всяко помещение се възприема като цяло и за мен е абсурдно да се мисли единствено за цвят на стените.
shadowman - майстор
Става и жълто с оранжево, жълто и синьо...
svetlaka - помощник
много съм нова във форума и моля за съвет,имам дъщеря тинейджърка която е на почивка и искам да я изненадам със стаята и така и така се нуждае от ремонт дали би се зарадвала на някакви фризове под тавана дали е много детско не знам дайте ми идеики моля ви за цветове и комбинации.благодаря предварително
svetlaka - помощник
много съм нова във форума и моля за съвет,имам дъщеря тинейджърка която е на почивка и искам да я изненадам със стаята и така и така се нуждае от ремонт дали би се зарадвала на някакви фризове под тавана дали е много детско не знам дайте ми идеики моля ви за цветове и комбинации.благодаря предварително
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Teen е от 13 до 19....все пак на колко е щерката. И изобщо обича ли изненадите? Каква музика слуша...
svetlaka - помощник
о да обича и много се радвана изненади слуша наи вече рап и черно но не съм много сигурна в цвета защото еди де харесв жълто на следващия синио после черно за това се колебая
  • 1
  • 2

Тема "детска за моето най хубаво дете,най хубавия 9-год.мъж" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: