• 1
  • 2
Жилището на най-малките
desislava_7805 - напреднал
Моля за помощ Скоро си взехме ново жилище но нищо не е стандартно трябжат ми идеи или снимки на нестандартни децки стаи за 10 год момче
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Google.com / image / kids room / boys ......
tysonlkr - специалист
Прегледа ли тези тук решения :roll: Има голямо разнообразие от различни решения за децки стаи :wink:
desislava_7805 - напреднал
много благодаря за страницата която ми пратихте.но все пак ако предоставя размери някой би ли измислил нещо нестандартно?
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 3:30 am, променено общо 1 път.
desislava_7805 - напреднал
Стаята е 3.10 на 3.60.Има трегер на 2.10 от земята.Прозореца е на 32см.от двете страни на големите стени.Имам радиатор който ми заема растояние от около1м.на голямата стена до прозореца.Вратата е на малката стена ие на растояние от единия край на 180см.Самата стая е много малка и готови мебели не стават.Детето ми иска бюро но незнам каде да го сложа.За сега мога да направя описание само на стаята ако някой може да даде идеи ще се радвам.Сина ми иска нещо изчанчено почти нищо не му харесва от нета а пък е на 9 .Харесаха му само отделни елементи от 2-3 обзавеждания.Кажете какво да правя????????
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Ами кажи му, че ще получи каквато стая иска, ама при условие че ти я покаже нарисува и тн. То малко като "не знам какво искам, ма го искам веднага"
Така, сега конкретно. Покажи ни тези 2-3 неща които са му харесали на детенце, за да се ориентираме и пиши какво го вълнува - спорт, компютърни игри какви, любим цвят, омразен цвят - каквото се сетиш.
И какво освен бюро (и легло) е пожелателно да има в стаята.
3,10 на 3,60 си е огромна стая (освен, ако не сте в USA)
На 3,30 /4,20 имахме 2 легла, 2 бюра, 2 гардероба, пиано, компютър, телевизор, много книги и място за разглобени поне два велосипеда. Та няма невъзможни неща.
desislava_7805 - напреднал
Обича синия цвят ,зелен,жълт.В стаята трябва да има гардероб,и някакви модули така иска. Казва че повечето неща които му показах са за" бебета".Иска и таван с лампички.Обича по принцип по разчупените неща.А и знаете че все пак става въпрос за пари.Аз ако имам идеи които да му харесат е по лесно.Ама нямам.А вие какво ще ми предложите?после ако му хареса ще вида кой ще изпълнява идеите
Антония - специалист
В Billa има щандове със списания за интериор на чужди езици. Много харесвам едно, Art & Decoration: на френски е, с разкошни снимки (които са важните, нали :) ), струва май 3 лева. Вземи някой и друг брой, уверявам те, че ще намериш прекрасни идеи.

Друг вариант -- разгледай онлайн каталозите на големи западни фирми. Дори само Ikea да прехвърлиш, сума ти интересни решения ще намериш. Няма смисъл да гледаш сайтовете на български фирми, всички показват едни и същи неща, макар че могат да правят и много по-добри мебели. Май просто не осъзнават, че трябва да имат по-силно присъствие в мрежата..
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 3:29 am, променено общо 1 път.
  • 1
  • 2

Тема "помогнете" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: