• 1
  • 2
Ел. инструментите. Консумативи.
griffin - майстор
Интересува ме каква е сервизната политика на спарки, предстои ми закупуването на тяхна машина но мой познат ме стресна че от където съм я купувал машината само там могат да ми извършват гаранционно обслужване, т.е ако е купена от фирмения магазин в Ловеч не мога да я закарам в сервиз в София и пак да я обслужат гаранционно.

Някои има ли наблюдения да сподели
Takezo Sensey - модератор
Не би трябвало да е тъй , няма логика .
Niky77 - специалист
На гаранционната карта ще пише къде и кой е сервиза. Не можеш да ползваш всички сервизи. Спарки фирмен магазин няма. Не ходи до Ловеч, цените са същите. А и пласмента работи само във вторник.
dragozow - майстор
Аз съм дистрибутор и плащам на на един от посочените сервизи в гаранционната карта да поема гаранционното обслужване. Докато е в гаранция машината се носи само в този сервиз, след това във всеки.
griffin - майстор
благодаря за бързите отговори :-)
masterval - майстор
Елтос от край време имат сервиз на сегашния бул. Витоша, преди Телман, струва ми се. Дългият блок веднага след като се премине над бул.България.
Няколко пъти се опитвам да предпазя хората от форума от необмислено купуване на техника с надпис Спарки, твърде често срещам китайски ментета от тези, които продаваха по улиците за по 25-30 лева.
Пластмасата им не е с добро качество, на цвят са по-светли.
solo5 - майстор
купи си примерно от някой голям хипер маркет
и като ти се повреди им го занеси на тях
ако не ти го приемат се обади на КЗП (комисията за защита на потребителите)
... имаше една статия, ако я намеря ще я постна да видиш един пич как ги е направил на салата по същата формула :lol:

P.S. ето я и статията: Как да отправите рекламация за дефектна стока?
пуснах тема с линк към статията, за да могат модераторите да я прикачат към важните теми, ако желаят :roll:
griffin - майстор
Мен ме насочиха точно към тоя магазин на витошка да ходя познат ми каза че в сервиза им били доста експедитивни и утре мисля да ги посетя за една тежичка машинка ако не ме уредят с връзки нещо по тънко :-)
shotik - майстор
Другия сервиз в София
е на ул "Плачковски манастир" 4 на Редута.



http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=7401 ... itsearch=1
zz_stefanov - майстор
Хе! Добре, че съм си купил машината от магазин-сервиз в съседния ми блок. То имаше и задължителна профилактика. :)
  • 1
  • 2

Тема "Сервизна политика на спарки, някой наясно ли е" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: