Всичко за дърводелството
plamenhar - специалист
Здравейте и Честита нова година.
Къде в София предлагат качествен (18мм.)шпертплат и едновременно
с това и качествено рязане?
Търсих с търсачката,но нищо не излезе.
Благодаря.
escutcheon - специалист
В Бриколаж има дърводелна за разкрой, пак при тях има такъв шперплат, НО ЦЕНАТА :lol: :lol: :? :?
plamenhar - специалист
Благодаря.В Мосю бриколаж в момента не извършват тази услуга поради повреда на машината ,а и ми се струва че не режат много качествено.
griffin - майстор
Дори и да режат качествено може да се наложи да чакаш до следващия ден аз като ходих да си купувам плот за кухнята ме предупредиха че плота ще стане за 30-на мин ама ако имам повече да режа чак за следващия ден
mhd - помощник
На Сточна гара, дето беше 5001 стоки.След тунела посока Х.Димитър веднага в дясно. и след 50м ще го видиш.
chochobubik - напреднал
1. В М.Бриколаж режат шперплат само в този който се намира на Цариградско шосе
2. В 5001 стоки има различни размери дебелини. Нещо ми се върти в главата около 25 лева лист от 6мм.(това е информация за цената от месец септември) месец, но не съм много сигурен :? :? :? . За рязане се взема на линеен метър срез. Но ако въпреки това отидеш до там ще се радвам да кажеш какви са актуалните цени.
shotik - майстор
Днес на различни адреси се обаждах,на няколко продавали готови плотове,на други места казаха цена която някакси не ми допадна -за направа на плот с размери 40Х60 см от ламиниран материал с кантоване от три страни от 25 до 32 лв!В 501 стоки на Сточна гара срока беше за понеделник-5 работни дни.
На последното обаждане ми казва че до 10-12 лв ще е всичко-материали ,кантоване и работа.
Отидох в кв.Левски откъм летището ,на ул.Саранци 19.Посрещна ме съдружник на този на който се обадих ,потърсиха и намериха материали,отрезаха,кантоваха и за всичко ми каза 7 лв,дадох 10 лв затова ,че веднага ме обслужиха и мисля че вбъдеще ще ползвам услугите им ако ми се наложи.
Смятам че не е реклама,отговарям точно на въпроса къде да се намери материал и да се отреже.Казаха ми ,че при заявка те си търсят материал,другото е че могат да изрязват вътрешни отвори например както е на плотове за мивки по даден размер.

http://www.obox1.com/index.php?option=c ... &Itemid=28

http://bgmaps.com/map.aspx?sid=d3e4a8a9 ... itsearch=1
plamenhar - специалист
Здравейте
Продължавам да търся шпертлат и нарязване.
В мосю Бриколаж нямат.
В бившето 501 стоки имат някакъв,но трябва да купя цял лист и да го закарам в друга работилница да ми го нарежат,а машината е на 4 метра.
В Лесопласт имат само тополов,но могат да ми го нарежат в Бургас.
В Салекс не предлагат шпертплат.
Дано някой се сети за подходящото място.
Поздрав

Тема "Къде в София -шпертплат и рязане" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: