• 1
  • 2
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
vessianna - напреднал
Здравейте всички.
Започнахме ремонт на малка спалня, за която единственото практично решение (поне според мен) е вграден гардероб. Чувала съм, че се продават някъде елементи за такива гардероби, но не зная къде.
Някакви идеи в тази връзка?

Благодаря :)
vessianna - напреднал
Благодаря ти. В общи линии положението ми се изяснява. Как обаче стои въпроса с вратите (плазгащите)? Поръчка ли е единствената алтернатива?
vessianna - напреднал
Хиляди благодарности Рhin!

Точно това ми трябваше в интерест на истината. :rollsmile:

И трите сайта са направо фантастични и съм сигурна, че ще са от полза за доста хора.
Направо се размечтах като гледах някои снимки :-D
тонито - специалист
ако нямате нищо напротив нека да продължа темата....Какви са релсите по които се движат плоскостите?От къде могат да се закупят?Правил ли е някой такова нещо?
evdoki - специалист
Здравейте майстори,
Да правил съм такъв гардероб.Взех релсите за плъзгащите врати от "Киров"АД на HETTIGE.Малко по-скъпи но стана мното добре.Ако имате желание ще кача някои снимки
dildes - специалист
Естествено, че ще ни е интересно :shock: , качвай :lol: :wink:
И ако може да споделиш колко по- е скъпото :?
kojota - напреднал
По добре влагайте марите в по скъпи механизми - щото онзи ден монтирах един гардероб от айко с някакъв измислен механизъм - няма никакъв реглаж и . . . :evil:
evdoki - специалист
Здравейте майстори,
гардероба ми излезе около 800 лв.Не смятам че е много впредвид размерите му В-265, Ш-270 Д-65, от които механизмът е 245 лв.Стана много добре.Предвид големината на врати механизмите изпълняват много добре функцията си и се движат наистина плавно.Колкото за снимките- около 1 GB са и не знам дали ще мога да ги кача.Все пак ще пробвам.
Засега чао
  • 1
  • 2

Тема "Вграден гардероб" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: