• 1
  • 2
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
evdoki - специалист
май успях :-D
само две успявам да кача, но е по-добре от нищо

Прикачен файл

DSC03127.JPG
DSC03127.JPG (114.49 KиБ) Видяна 32375 пъти

Прикачен файл

DSC03124.JPG
DSC03124.JPG (153.27 KиБ) Видяна 32375 пъти
vessianna - напреднал
Евдоки, гардероба е разкошен! Точно и аз нещо такова си представях :? Ще споделиш ли информация за вратите - поръчка ли са, и от какъв материал са?
Уппссс.... а и малко по-нагоре споменаваш, че механизмите са от Киров АД - за Киров на бул Европа ли става въпрос? :shock:
Гледах гарероб с такъв механизъм в Айко и наистина вратите се движеха много плавно :roll:
evdoki - специалист
Радвам се , че ти е харесал.От ПДЧ 18мм е.Проектирах го няколко пъти, имаше идеи за отделни секции,сглобени една към друга, така че да се получи едно цяло,но избрах монолитната,по- малко материал.Сметнах необходимите материали ,поръчах да ги разкроят и обкантят на необходимите места.Трудно беше само малкото разстояние до тавана, по-трудно се регулираха така механизмите.Както казват останалото е история :)
И умната :-D
vessianna - напреднал
Пак аз и пак с въпрос :-D
Ти поне имаш опит, така че ...
Механизмите за Киров на бул Европа ли става въпрос?
И още едно питане имам.... аз си представях вратите да са от плексиглас (оцветен или рисуван) или от материята - леле, дори и е и знам името :x , ами тази материя от която правят Японските вътрешни плъзгащи врати. Възможно ли е нещо такова?
evdoki - специалист
Не вярвам да има ограничения в идеите за вратите.Единственото може би, че е необходима рамка на която да се захванат механизмите.Другото е въпрос на вкус.
И да за този магазин става въпрос.Там като си закупиш механизмите |имат 3-4 модела| ще ти дадат и схеми за сглобяване.
Ако може ,покажете снимки с резултатите :)
  • 1
  • 2

Тема "Вграден гардероб" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: