• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 15
Проявете вашата изобретателност.
yoneta - специалист
благодаря! :angel:
свързването става с хартиено тиксо- купих го от първия железарски магазин, който беше близо до службата ми.може би направих грешка, че не оцветих стойката/или там както се казва това/като при модела.сигурно като дърво щеше да е по-красиво, но може би ако ми омръзне ще я пребоядисам.

Прикачен файл

IMG_0043.jpg
IMG_0043.jpg (184.7 KиБ) Видяна 35806 пъти
yoneta - специалист
има малки дефекти при увеличението само се виждат.така, че който има много свободно време, нерви и мерак :lol: да дерзае
Стефан - майстор
yoneta написа:
има малки дефекти при увеличението само се виждат.така, че който има много свободно време, нерви и мерак :lol: да дерзае
Само ако обясниш за какво служи това творение
yoneta - специалист
това е поставка за вестници и списания.малко по-нагоре я има в някакви списания
yoneta - специалист
това бях направила за коледа/първи опити за плетене с вестници/, но по същия начин може да украсим някое цвете за великден,само трябва да изберем друг подходящ цвят
yoneta - специалист
първи опит

Прикачен файл

Picture 328 (Small).jpg
Picture 328 (Small).jpg (40.15 KиБ) Видяна 27844 пъти
yoneta - специалист
втори опит

Прикачен файл

Picture 330 (Small) (2).jpg
Picture 330 (Small) (2).jpg (40.1 KиБ) Видяна 27835 пъти
Matchless - специалист
yoneta
Харесва ми идеята.И определено имаш много голям напредък с втория опит;) Малко извън темата ще напиша баба ми как правеше саксии...Взема една стара грамофонна плоча и я слага върху буркан и директно във фурната...:)) Като омекне се оформя по буркана и я изкарва.Аз не съм много по цветята ,но пък добре изглеждаше накрая,дори си има и фабрична дупка за водата:) Може някъде из форума някой да е писал за това,незнам.
kasmet4e - напреднал
Здравейте , толкова се радвам че ви открих . Чета ви от два месеца но все не се усмилявах да пиша . Много ви се радвам ,много сте сладки . Когато видях плетене от вестници помислих че е шега, но творенията които видях така ме запалиха че сега ми е хоби . Така релаксирам . Ами ще се радвам ако ме приемете при вас .
Ще ви покажа какво сътворих още в началото ,идеята не е моя ,а от форума имаше списание .

Прикачен файл

DCAM5808[1].JPG
фруктиера
DCAM5808[1].JPG (138.08 KиБ) Видяна 27524 пъти

Прикачен файл

DCAM5809[1].JPG
DCAM5809[1].JPG (128.55 KиБ) Видяна 27524 пъти
rulom - модератор
taururs написа:
Здравей abi1004! Откакто попаднах на списанията, които си приложил/а във форума съм много ентусиазирана и общо взето почти денонощно (с изключение, когато съм на работа) правя разни неща от вестници. Преди известно време обаче се опитах да вляза в страниците, които си приложила, но не успях. Не зная каква е причината и ще ти бъда много благодарна ако можеш да ми помогнеш. Благодаря предварително! :?:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 15

Тема "Плетене от вестници" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: