Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Pisa - помощник
В момента ремонтираме спалнята и съм в голяма чуденка какъв цвят да боядисаме стените. Мислех си за 1 тъмна стена зад спалнята , а другите да са светли, но май ме страшее дали ще отцеля цвета и дали ще стои добре. Ще опитам да кача няколко снимки на стаята, ако може да ми дадете някакъв съвет?

Прикачен файл

спалня1,1.JPG
спалня1,1.JPG (32.32 KиБ) Видяна 4580 пъти
Pisa - помощник
Отдясно ще има врата за тераса.

Прикачен файл

спалня2.jpg
спалня2.jpg (11.92 KиБ) Видяна 4573 пъти
Pisa - помощник
А това е секцията срещу спалнята.

Прикачен файл

спалня3.jpg
спалня3.jpg (38.26 KиБ) Видяна 4569 пъти
devalves - напреднал
Защо не пробваш с нещо от кафявата гама, не говоря за тъмните цветове разбира се, или цвят на праскова, нещо такова :) Мисля, че и едно хубаво бежово ще се връзва добре със спалнята.
NRG7 - специалист
Придържам се към мнението на devalves, само ще допълня за нещо по-постно, като цвят-бледо розово. Самата спалня, интериора е малко задължаващ и ще е добре да се придържаш, към близки тонове, за да се получи ненатрапчива цветност, а и съвместимост м/у цветовите гами.
Fortune - специалист
Pisa написа:
В момента ремонтираме спалнята и съм в голяма чуденка какъв цвят да боядисаме стените. Мислех си за 1 тъмна стена зад спалнята , а другите да са светли, но май ме страшее дали ще отцеля цвета и дали ще стои добре. Ще опитам да кача няколко снимки на стаята, ако може да ми дадете някакъв съвет?
Само ще боядисвате ли? Тези гипсови орнаменти, ако останат наистина според мен е добре да заложиш на нещо семпло - на мен лично розовките цветове нещо не ми допадат, но бледо беж, цвят "рязан картоф" например...
Някъде имах линк за избор на палитра, като го намеря ще го постна.

Макар като се вгледах в спалнята и шалтето, точно розово май ще пасне, а и като визия ще стане от тези спални с рюшчета и балдахини.
Fortune - специалист
[quote="Pisa"] [quote]

Малиии, вие сигурно сте боядисали вече. Чак сега погледнах датата.
Pisa - помощник
Наистина боядисахме преди коментарите, но благодаря все пак, поне виждам, че мненията ви съвпадат с това, което направихме. И аз не си падам много по розавото, но в предвид пердето и покривката на спалнята все пак избрах този цвят. Води се бежаво - червен. На мен лично крайния резултат ми хареса, много нежно стана. Ето да видите:

Прикачен файл

Picture 822.jpg
Picture 822.jpg (66.42 KиБ) Видяна 4223 пъти
Pisa - помощник
Друг ъгъл

Прикачен файл

Picture 823.jpg
Picture 823.jpg (72.1 KиБ) Видяна 4221 пъти
Pisa - помощник
И последно

Прикачен файл

Picture 824.jpg
Picture 824.jpg (99.82 KиБ) Видяна 4218 пъти

Тема "Моля за съвет за цвета на спалнята!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: