Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
karamundi - специалист
Взимаш големи листове хартия. Рaзтилaш ги на земята след това взимаш пяна и я изпръзкваш на хартията и докато е мека завиваш отгоре и почваш да оформяш примерно коритото. Като изсъхне пяната намокряш обилно с вода и хартията пада след това си боядисваш на воля като скали например. Това съм го виждал с очите си и бях много изненадан от резултата опитай и качи снимки с това мога да ти помогна засега.
velislava_666 - помощник
Благодаря ти за бързия отговор и още нещо да питам ,ако ползвам весници дали ще стане защото голяма хартия незнам от какво да ползвам освен катастрон, но той е мног дебел и може да не стане.И още едно въпросче, извинявай ако съм досадна с какво да боядисам пяната
Пишеш че мога да направя коритото по този начин не се ли изолира с нещо -като постоянно ще е пълно с вода /да се лакира или знам ли?/ ще се радвам да ми отговориш!

P.S.Извини ме ако въпросите са ми простовати но искам да зная подробно за да не правя грешки :sad:
karamundi - специалист
Можеш да го изолираш със найлон но отгоре пак пяна за да го държи добре и да си легне по формата. Боядисва се със спрей да може със весници но като е по твърда хартията се получават по остри ръбове приличащи на скала, успех и чакам снимки.
yakinceto - специалист
velislava_666
ако искаш по-нестандартни форми , може и с рабицова мрежа.успех :-D
velislava_666 - помощник
БЛАГОДАРЯ ВИ!Утре смятам да се пробвам пък квото стане :roll: Ако не се получи много лошо ще кача снимки :?
karamundi - специалист
давай смело ако не от 1ви от 2-3 път ще стане чакам снимки
tedi1 - специалист
какво стана с фонтана , няма ли снимки ?
karamundi - специалист
и аз още чакам ама нищо :?
мирчева - напреднал
Ето го и моят домашен фонтан

Прикачен файл

024740282.jpg
024740282.jpg (104.08 KиБ) Видяна 26783 пъти
мирчева - напреднал
Има още малка са оформяне.
Трябва да прикрия легена.

Тема "фонтан или шадраван - как?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: