• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
maestro.m - специалист
Benjamin Moore - номер 1 в света , също така боите на БЕНЕТОН са супер
Dimany - специалист
maestro -като са Н 1 ,ти боядисвал ли си скоро с бенджамин мур сатенената серия .......та да ми кажеш за разходна норма и колко боя има по стената и колко по пода след като свършиш .....за качество няма да говорим,щото всички претендират за такова :?А за united colors of benetton не искам да споменавам ,тия дето прават дрехи, обувки, парфюми ,презервативи , бои и не знам си кво още ........ сами си правете изводите :|
maestro.m - специалист
Не искам да споря с теб , просто няма смисъл .Benjamin Moore отдавна са се доказали като номер 1 в цял свят . А за Бенетон първо пробвай , после коментирай .
gal94 - напреднал
battoni написа:
gal94 написа:
Цената на латекса зависи от цветовете. Нашите са по-ярки и ни излезе по около 23 лева на кв.м.
или на литър :? Един литър покрива 5-7 м2 според теб литъра ти е около 150лв.,което мисе струва невероятно :shock:
На литър естествено, правилна е поправката. Понеже горе се говореше за цена на литър.
Dimany - специалист
" А за Бенетон първо пробвай , после коментирай ." Айде да съм пробвал и бенетон и бенджамин и квото още си помислиш ....и то не само за проба . :) Номер едно в света ..... от 3-ма претенденти ли ??:wink: не дей да ставаш роб на марката
ive1ina - напреднал
Има добри отзиви и за Крафт- немска е. Цената не е много по-висока от тази на Хамелекон и има много хубави цветове.
kokitu - специалист
верно че B.Moor е качествена , но и зависи от доставчика
боядисвах два апартамента дизаинерски с боята, в първия добре всичко беше ок, но за втория (470кв.м.) явно бе решено да си изкарат пари хорицата ибоята беше мешена с друга ,качества под всякакжа критика .

за това гаранция няма, на опаковката може да пише всичко , а дали е така??????????? :headbash:
боите на ХЕЛИОС съшо са много добри,пробвали ли сте ги
Stenlius - помощник
Какви са ви отзивите за Leko Gold - дотук от 2 места чувам, че покривал от 1 ръка, скъпичък е, но ако е толкова покривен си струва?

Имам зелени стени и тавани вкъщи на хола и стаята, боядисвани с латекс и искам да им сменям цвета, а ми се ще да стане за умерено малко пари и не повече от 2 ръце... :-D

http://www.orgachim.bg/index.php?locati ... 63&start=0
samisam - напреднал
Stenlius написа:
Какви са ви отзивите за Leko Gold - дотук от 2 места чувам, че покривал от 1 ръка, скъпичък е, но ако е толкова покривен си струва?

Имам зелени стени и тавани вкъщи на хола и стаята, боядисвани с латекс и искам да им сменям цвета, а ми се ще да стане за умерено малко пари и не повече от 2 ръце... :-D

http://www.orgachim.bg/index.php?locati ... 63&start=0
Здравейте,
Вчера купих AQUIS на Мегахим, с тефлон, дават да покрива 10 кв.м за 1 литър. Не истанах очарован от нанасянето, все ми прозираше, едно парчета колеми се лепяха по валяка, а боята беше произведена юни. Ще видим и колко бързо се замърсява и дали се чисти. Има 2 вида от тази боя-сатен и мат. Моята е мат, не зная сатена как би изглеждал. Аз лично я ползвх за кореции на захабените места. Около врати и ел. ключове. Ако сатена лиснеше, а на горе матово-........
Преди една седмица обаче пак за корекция взех Леко-наистина бях по-доволен от него, то и цената май беше по-ниска.
Ако някой е боядисвал с български бои, нека сподели. Има толкова много марки. Поне да знае форума какво да НЕ ползва.
Поздрави
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "каква боя?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: