Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
rockwall - майстор
знаеш ли, докато са добрите хорица там, вземи се виж с някой адвокат да ти измъдри един документ за съгласие и вземи мини по съседите с една дамаджана и документа - да ти го ПОДПИШАТ, че като си отидат добрите хорица и дойдат лошите наследници МОЖЕ ДА СИ ИМАШ ДЕРТОВЕ и то доста

ТОВА НЕ СИ ГО ИЗМИСЛЯМ - от опит ти го казвам

СЪБЕРИ СИ ПОДПИСИТЕ ДОКАТО МОЖЕШ - да не стане ОЛЕ МАЙКО

Иначе кътчето ти е супер
tanok - помощник
благодаря за специалните съвети колега форумист, явно си от хората които е патил и дава реални добри препоръки, но аз си знам дереджето тук, преживял съм го "това" вече ако мога така да се изразя и не очаквам удари в кръста ..., иначе не бих се захванал с подобен проект ..., а и знам как разсъждават хорските очи и уши, да не говорим за празното вакуумно пространство ... :-D
BanoTheWolf - специалист
Колега, може ли да кажеш с какво си покрил навеса, каква е тази мушама. Нашия го покрихме с воалит с червена посипка, но ми харесва този как лъщи и как е залепен. Поздравления!
tanok - помощник
... който е слагал воалит знае, че същият се залепва посредством асфалтов грунд..., та ... първо наредих OSB плоскости, после сложих стодиопорни изолиращи плоскости, след това наковах върху тях обикновен шпертплат, тоест фазер, който впослредствие е намазан два пъти със асфалтов грунд... та сега съм започнал и с газова горелка да поставям воалита..., ама нещо ме налегна и мързела, и празниците със пробването на барбекюто...
:-D
tanok - помощник
еййй... как да хвана да го завърша, кат хич не ми се пипа ... :-D
tanok - помощник
...

Прикачен файл

IMG_2300.jpg
...
IMG_2300.jpg (31.72 KиБ) Видяна 16202 пъти
tanok - помощник
:)

Прикачен файл

IMG_2466.jpg
в тия дъждове вече бива положението ...
IMG_2466.jpg (32.83 KиБ) Видяна 15904 пъти
borko-67 - специалист
Евала!!!
Със здраве да го ползваш.Много пиене да изпиете и много мръвки да изядете!
rockwall - майстор
честито

Прикачен файл

112.jpg
112.jpg (77.77 KиБ) Видяна 15775 пъти
tanok - помощник
мдааа... благодаря на всички за хубавите пожелания и да ви се връща двойно повече в тия трудни времена, особенно на колегата rockwall с тия госпожички :-D :-D :-D

Тема "дървен навес с барбекю" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: