• 1
  • 2
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
Стефан - майстор
rockwall написа:
дай по-подробни снимки
Ееее, занаят се краде, а не се дава. Някои работи не стават само с ядене,.... Виждал ли си някога някъде подобна идея?
IJAN - специалист
Спокойно можеше да си сложиш алуминиеви подпрозоръчни первази с капкоотводнител.Така ще се стича по стената.
rockwall - майстор
Стефан написа:
rockwall написа:
дай по-подробни снимки
Ееее, занаят се краде, а не се дава. Някои работи не стават само с ядене,.... Виждал ли си някога някъде подобна идея?
моят ремонт мина (ако не си збелязал постовете ми), а колкото до идеята - в швеция от 30 години продават такива лайстни с цветовете на дограмата - така че не е нещо уникално ..

ако ще е в тоя тон - :lol: вземи си изолирай чешмата с външния кран, че да не стане проблемация в студа
Стефан - майстор
IJAN написа:
Спокойно можеше да си сложиш алуминиеви подпрозоръчни первази с капкоотводнител.Така ще се стича по стената.
Точно тоя прозорец ще е вътрешен, след като направя преддверието. Затова нямам нужда от това.

А чешмата още не е завършена. И външната чешма няма да е само една. Затова съм оставил вътрешен кран за спиране е източване на водата от всички външни чешми през зимата.
zmeios - специалист
Е, признавам тоя път Стефан, супер е станало.

Но според мен Robert питаше как да закърпи положението до напролет... А това което виждам на снимката си е "постоянна" мярка.
Robert - специалист
rockwall написа:
добри съвети получи - това за лепенките го направи 100% !!! веднага

брах ядове преди няколко години с лепенки, които бяха оставени така и се опитвахме да ги махаме след година

А ЗА ПЯНАТА - ако някой ден отпусне над 7-8'С вземи и си замажи пяната поне грубо
Около това мнение ли се обединявате повече като решение на проблема ми или има и още идеи?
  • 1
  • 2

Тема "Обръщане на прозорци" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: