• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
rum_sz - специалист
По надолу в форума има много писано по тази тема.Но така не разбрах дали някой има или е ял от въпросните ягоди.В вестник Уикенд намерих подобна реклама. http://domicad-bg.com/
тел. 02 9344700 София Къща иГрадина п.к. №19 ПС1200

Прикачен файл

vjushaja_200.jpg
А защо не виждам това къде е вкоренено
vjushaja_200.jpg (74.42 KиБ) Видяна 24216 пъти
Spokoiniq - майстор
Moя колежка има 8 корена, наистина пълзят нагоре, увиват се, на кол, на мрежа, вкусни са, носила е за проба.Аз се замислям за саксийно отглеждане тая пролет.
iveliks - специалист
Дано да е истина а не само реклама защото толкова обилно плододаване ми е малко странно.нО ДАВАЙТЕ ТЕЗИ КОЙТО ИМАТ НАБЛЮДЕНИЯ КАЖЕТЕ ТАКА ЛИ Е НАИСТИНА ЧЕ МЕ ИЗКУШАВА ТАЗИ СНИМКА И МИСЪЛТА ЗА ТАКИВА ЯГОДИ
rum_sz - специалист
[quote="Spokoiniq"]Moя колежка има 8 корена, наистина пълзят нагоре, увиват се, на кол, на мрежа, вкусни са, носила е за проба.Аз се замислям за саксийно тая пролет.


Я разпйтай твоята колежка по подробно,защото доста се запалих по тези ягоди.Благодаря предварително
evdoki - специалист
iveliks написа:
НАИСТИНА ЧЕ МЕ ИЗКУШАВА ТАЗИ СНИМКА И МИСЪЛТА ЗА ТАКИВА ЯГОДИ
Това на снимката изглежда добре, но са поне 30- 40 коренчета.
На ПВЦ тръба ф200 се пробиват симетрично 30- 40 отвора и постепенно, отдолу нагоре се засаждат коренчетата. Поставяш първи ред ягоди, пълниш с пръст и така нататък. полива се отгоре.Това за такъв изглед. Понеже си имаме двор, си ги насадихме навън и миналата година имахме ягоди да септември- октомври. Сладки и сочни са
Илиян Илиев™ - майстор
То ако всичко беше като по снимките Берковица щеше да е номер 1 в света по износ на ягоди. :wink:
rum_sz - специалист
Който знае нещо повече да драсне няксй ред.Да не би като си поръчам после да изгоря като слаба ел-инсталация :-D
Spokoiniq - майстор
Много наведнъж не раждат, но затова пък начесто.структурата е такава, дълго, тънко и хоп листенца с ягодки, после пак нагоре тънко и пак листенца и така.Каза че мъжа й сложил мрежа да се катерят по нея, но мислела да пробва да върне едно стъбло към земята да опита дали ще се вкорени и така.Повече инфо-напролет.
roza64 - помощник
това не са увивни ягоди,купих си преди 2год.,пускат ластари като всички ягоди,но това им е хубавото,че има ягоди цяла година зреят непрекъснато до късна есен.В нашия край им викаме-месечари.
rum_sz - специалист
Рзкажи подробно всичко .

- място на покупка

- цена на стоката

- снимки

-начин на гледане

Благодаря предварително :) :)

.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Отново увивни ягоди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: