Всички въпроси за вилата.
Pecatacool - специалист
Leon написа:
А чете ли цялата тема?

Или издържаш на 60 градуса вода?

:)
Leon, варелът наистина не трябва да издържа на високо налягане! За топлава вода мисля, че е ясно защо (имаме спирателен кран преди варела, който издържа на налягането).А за студената вода... тя какво общо има със здравината на варела ? :? Тя пак посредством спирателен кран се спира и пуска направо към душа, където се смесва с "60 градусовата вода" от варела!
Pecatacool - специалист
Edit: Нови идеи за по-усъвършенствани слънчеви бани:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

И един въпрос от мен... с какви тръби ще е най-удачно да се направи системата (медни?) вместо серпентината от хладилник?
masterrichi - специалист
Или пък нещо такова

Прикачен файл

1236242263_69.jpg
1236242263_69.jpg (100.65 KиБ) Видяна 20606 пъти
Pecatacool - специалист
Тази снимка от нета ли е намерена или ти си правил това чудо :?
Ако ти си майстора да питам няколко неща...
housedoktor - майстор
Дайте телефона на момата от ваната :lol: .Sorry ,не се сдържах :cool:
Стефан - майстор
housedoktor написа:
Дайте телефона на момата от ваната :lol: .Sorry ,не се сдържах :cool:
Толкова ли си закъсал? Жена ти знае ли за това?
housedoktor - майстор
Ами жена ми не знае,по простата причина ,че и аз не познавам жена си. :lol:
wpw - специалист
Подробната схема за колектор от изпарителя на хладилника е от последния брой на къща и градина. Там е писано и за пластмасовите бутилки от бира.
Ако някой го измайстори нека сподели опита, че и аз доста се замислих, като четох статията. В момента просто чакам да и дойде времето.
Pecatacool - специалист
wpw написа:
Подробната схема за колектор от изпарителя на хладилника е от последния брой на къща и градина. Там е писано и за пластмасовите бутилки от бира.
Ако някой го измайстори нека сподели опита, че и аз доста се замислих, като четох статията. В момента просто чакам да и дойде времето.
И аз докато чакам да му дойде времето, започвам едно по едно да снаждам шишета от кола в рамка като от първата схема със серпентината от хладилника. След месеци ще пусна снимки :lol:
filmatoplo - майстор
Тая схема с варела е напълно осъществима , ималисме я преди 30 години .Така стартира туризма . :wink: Варела не е под налягане - защото на душа няма кранове а смесването на студена и топла вода става на обикновена тетка . :wink: Боядисвай варела черен и действай . На мацката в джакузито и знам телефона -089 109 679 . :-D

Тема "Примерна лятна баня!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: