Монтаж, топло и звукоизолации.
стената стана страхотна. остава само боята и свършвам. съветите бяха много ценни (особено за по-бавните обороти) благодаря Ви.
Тани - модератор
Браво , много си бърз! Хей така от любопитство - колко рапидки зави?
leonardo_vd - модератор
Тани написа:
Една рапидка се завива за не повече от 2-3 секунди , а при повече опит и за по-кратко!
!
Стояне !!! Намали малко времето и няма да се заяждам за скороста на завиване, я кажи ти дали трябва да имам мнение по този въпрос. От скромните ти познания за мята особа?
Тани - модератор
Абе мислих си да кажа че ти ги завиваш за секунда , но очаквах Стефан да каже че е невъзможно за 2-3 секунди и да го пратя да те пита ти за колко ги завиваш!
evdoki - специалист
Не съм майстор,но завивам рапидките доста бързо.Купих си винтоверт за гипскартон и с него ми се струва че става за секунда, даже по бързо

Прикачен файл

667.jpg
667.jpg (20.07 KиБ) Видяна 17087 пъти
bisplus - специалист
Виждал съм такъв винтоверт в един приятел но той прави ПВЦ и АЛ. дограма. Струва ми се, че е доста тежък инструмент за работа с гипскартон.
Тани - модератор
Въпроса не е за колко време откакто започнеш да завиваш рапидката влиза, а за колко време ще завиеш примерно 10 рапидки една след друга! Това си зависи от твоята сръчност! Ако можеш да паднеш на по малко от 10 секунди за десет рапидки само мога да кажа браво! Днес си засичах аз ги завивам за 14 секунди!
Последна промяна от Тани на съб дек 15, 2007 2:55 am, променено общо 1 път.
MNOGO STE DOBRI ,EDINIJAT ZAVIVA-3000 RAPIDKI,DRUGIJAT TOKU SHTO SI E KUPIL VINTOVERT.ZA TOZI S VINTOVERTA-SPORED MEN BI TRIABVALO DA SE VAZDARJA V PRIKAZKITE.TOZI S 3000TE RAPIDKI DA NE E RABOTIL S TSIALA BRIGADA?DA VI PITAM I DRUGO-OT KARTON RAZBIRATE LI?
Мод. Редактирано.
Писането на кирилца е признак на грамотност.
Моля те редактирай си мнението.

Тани - модератор
Някой да е казал че разбираме от гипскартон?! Ние само си завиваме рапидки! :-D :-D :-D
leonardo_vd - модератор
regips написа:
........ I DRUGO-OT KARTON RAZBIRATE LI?
[
Абе аз не разбирам от картон, а ти умееш ли да пишеш. Много неучтив първи пост.

Тема "преградна стена от гипсокартон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: