• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 52
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
ludiagsm - специалист
Реших да отворя нова тема и тук д апускам отвреме навреме като има нещо ново :) например в4ера се повозихме на 48 волта http://www.youtube.com/watch?v=jiNtPZCV7z0
shotik - майстор
Клипа е добър,ако може да направиш и телефона да го слагаш на рамо,глава или др. подходящо място за по-добро заснемане на действието.
На едно място ,където обръщаше друг автомобил ,питаш дали гледат -сигурен съм ,че гледат и се чудят ,ако не знаят за проекта ти.
Аз като карах моето елколело и се обръщат да гледат или на светофар пътниците оглеждат колелото,тъй ,че ти с елмобила си доста по-интересен.
Желая ти много успех в завършването на проекта !
ludiagsm - специалист
shotik написа:
Клипа е добър,ако може да направиш и телефона да го слагаш на рамо,глава или др. подходящо място за по-добро заснемане на действието.
На едно място ,където обръщаше друг автомобил ,питаш дали гледат -сигурен съм ,че гледат и се чудят ,ако не знаят за проекта ти.
Аз като карах моето елколело и се обръщат да гледат или на светофар пътниците оглеждат колелото,тъй ,че ти с елмобила си доста по-интересен.
Желая ти много успех в завършването на проекта !
Дам мерси , междодругото токущо слу4айно попаднах на още един колега от кази4ане направил си е фиат електромобил като е ползвал малко електрокарни технологий но колата върви много добре като я гледам :) http://vbox7.com/play:258bebbb
shotik - майстор
Гледах и аз клипа,дано да снима и даде повече материал за направата на колата.
Доколкото знам в Русе има Трабант с елмотор от електрокар,при 2800 об/м вдига около 76 км/ч ,което е предела , ако скоростната кутия не е преработена с други зъбни съотношения.
nextvasko - напреднал
Интересни китове гледам тук
dj_marti79 - специалист
=D>
Браво колега. Ти напредваш заразлика от нас.
Моля те за информация за да мога да направя сравнение.
-какъв е диаметъра но електродвигателите
-каква е дължината на активната част на електродвигателя
понеже ми изпадна един доста голям електромотор от МАЗ та се чудя дали ще може да задвижи електромобила.
Някой дали знае оборотитена този електромотор???

Прикачен файл

DSC00296.JPG
DSC00296.JPG (55.58 KиБ) Видяна 28739 пъти
genata6 - специалист
Уникални сте ! Евалла
romanpm - майстор
dj_marti79 написа:
=D>
Браво колега. Ти напредваш заразлика от нас.
Моля те за информация за да мога да направя сравнение.
-какъв е диаметъра но електродвигателите
-каква е дължината на активната част на електродвигателя
понеже ми изпадна един доста голям електромотор от МАЗ та се чудя дали ще може да задвижи електромобила.
Някой дали знае оборотитена този електромотор???
Това е най-обикновен стартер които не може да работи дълго и не бива да се ползва защото е неизгодно , добър е високоволтов примерно 48 V трифазен безчетков мотор с контролер :wink:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 52

Тема "Електромобил" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: