Мнения и въпроси за хола
BALKY - специалист
Здравейте, моля за съвет какъв добре покриващ латекс да избера за боядисване на стаи в новопостроен апартамент? Някой знае ли как вървят горе-долу цените?

Свържете се лесно и успешно с препоръчани майстори за боядисване с латекс и осъществете своите идеи!
Делян - специалист
Леко Интерин, бял: 5кг - 15лв, 8кг - 20лв. Не останах никак доволен от покривността му. Може би защото ставаше въпрос за таван.
Оскар - румънски: с 1.5кг покрих 12 квадрата, бяха му необходими 1.5 ръце :wink: Цената му мисля беше 14лв за 2.5кг.
Крафт - уж немски, но иначе съм доволен: 9кг - 40лв, 1кг покрива 10 квадрата без проблеми. В момента боядисвам с него и така като гледам и за него една ръка ще му е малко, а две много...
Изобщо избор голям - слагаш парите в джоба и си ти...
Може да прегледаш и този раздел
BALKY - специалист
Levis не е лош, но излиза малко "дебело" да боядисам 200кв.м с него...
В Бриколаж ми искаха 115лв за 5л.
И Dulux не е лош, но и той е скъп :(((
Galy - специалист
Трябва да кажа, че съм си много доволен от Оргахим хамелекон. Тонирахме в тъмно кафяво и бледо бежаво. Покри си супер. Няма петна, няма валяци...върху картон и върху мазилка еднакво добре. Преди това минах една ръка бяло с най-ефтиния предложен латекс в магазина
AAlexandrov - напреднал
Аз боядисвах вкъщи с Dulux.
Въпреки по-високата цена не съжалявам, защото на две ръце всичко стана идеално.
За детската стая използвах доста интензивен цвят - Sexy pink, но няма петна въпреки липсата ми на опит.
Освен това търпи известно почистване, което е важно, особено в проходни места като коридор например, защото или някой ще се подпре на стената, или обувка ще закачи.
Та не се знае дали всъщност евтиното не е по-скъпо.

П.п.: сега като гледам давността на темата, сигурно въпросът отдавна е приключен, но все пак...
toni_g79 - специалист
Давай с "Леко"-компромисен вариант цена-качество.Покрива добре на 2 ръце !!!
sstefanov - майстор
Боролекс на Boro - идеален, много съм доволен от него!
Повече ми хареса и от Pastelo, и от Dekorator.
asen4o - специалист
sstefanov написа:
Боролекс на Boro - идеален, много съм доволен от него!
Придържам се към същото мнение, Боро е страшно хубав латекс, 2 год е в моята стая и е мн свеж, сега намазах др стая и коридора и светна жилището + това е сравнително евтин.
bobibobi79 - специалист
Аз съм за Боро.
Съпоставям цена и качество.
Ако имаш парички претполагам ще останеш доволен от Levis.
Хубаво е да минеш първо една ръка с бяло,след това цветнол.

Тема "Боядисване с латекс - идеи, цени" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: