Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Spassow_lbg - специалист
Здравейте,

трябват ми около 7-9 капандури за покрив, ще го правя обитаем.

къде мога да намеря що годе прилично качество капандури и разбира се да са на сносни цени.

Някой би ли споделил опит или информация.

размерите трябва да са някъде ш-100-110см Х в 100см
незнам какви са стандартите и имали такива, или както пвц дограмата ти ги правят по размер.

благодаря предварително
Dansaver - специалист
Като казваш Веулукс или Фарко, дали питащия е наясно с това за какви пари става въпрос?

Един Велукс 78 на 98см ти е 560лв без термообшивката и монтажа който не е проста работа /както го дават в мисия моя дом :lol: /
като го умножим по 7-8...........

Има едни капандури с прозрачно ПВЦ и обшивка за около 180лв, но са малки и нямат нищо общо с по-горните. А за прозорци по поръчка от дограмисти - забрави за покрива.
Георгиев - специалист
Табакерите от край време са най-скъпите и несигурни прозорци. В последно време има фирми предлагащи идални изпълнения, ама то цената си го показва. Авторът на темата може сериозно да помисли дали иска табакера или ще му е по-евтино да си направи капандура.

П.П. Капандура е когато прозорецът е вертикален.
tetomaster - специалист
Другия вариант е, да се направи мансарден покрив. Тогава прозорците ще са от дограма.
Rumpi Teslata - напреднал
Електронен магазин с продукти Велукс на адрес www.kapandura.com
Не Ви съветвам да си правите експерименти с непознати евтини марки - след време ще трябва да ги смените и като съберете парите дадени днес, тези след време и щетите по покрива много по разумно е да инвестирате еднократно и да спите спокойно.
Желая успех.
Spassow_lbg - специалист
благодаря не отзовалите се колеги, добих представа какви покривни прозорци ми трябват и колко ще ми струват.

Тема "Капандура- каква , къде и колко?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: