• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
mita6kiii - специалист
Гледаме си онзи ден с жената плочки в един магазин, за банята, и си харесахме едни ,за които продавача ни каза че са турски.Незнаех че имало и такива! Но наистина си ги харесахме, та ви моля да ми кажете най-вече за качеството нещо за да преценим дали да ги вземаме.
plo4kata - специалист
калебудур-това сигурно е марката,която сте видели,за подовите стават,но стенните са много крехки и със сигурност няма да имат дълъг живот,трошат се като вафли...
plo4kata - специалист
това съм правил с турски плочки:

Прикачен файл

011527884-big.jpg
011527884-big.jpg (28.89 KиБ) Видяна 11866 пъти

Прикачен файл

011514600.jpg
011514600.jpg (30.74 KиБ) Видяна 11902 пъти
сола 180 - специалист
Малък много грозно бе пич???? Що пусна втората снимка???

За мен турските са ОК , ако нямаш манги естествено.По-евтини са от КАЙ и не по-лоши.
Последна промяна от сола 180 на пон сеп 13, 2010 4:13 pm, променено общо 2 пъти.
plo4kata - специалист
абе ефекта е супер,но много са чупливи,грозно със телефона как да е? и що ми викаш малък аз съм 90 кила
plo4kata - специалист
я кажи сега защо почна с половин плоча отдолу,поне да беше друг цвят,че част от декора да го играеше...
solo5 - майстор
Според мен плочките на Калебодур са за предпочитане пред тези на КАИ
Съотношението цена/качество е много добро

Плочките от тази тема са на Калебодур


P.S. още инфо
Последна промяна от solo5 на пон сеп 13, 2010 8:55 am, променено общо 1 път.
genata6 - специалист
Аз позлвах за кухнята турски плочки но ги взех не от тука а от Турция и дадох бя кеш за 3 кашончета около 400 лева ! Но има нали знаете плочки и плочки обедил съм се ,че турците има много лоши неща но и много качествени съответно и скъпи за съжеление в Бг се внася само боклука ! Така стоят нещата с всички стоки вк.... и к
Китайските Полските и др....
ebahti - майстор
Турските са по добри от КАИ
quietmadness - специалист
Хубавите турски стоки има да ги гони родното производство, проблема е че при нас се внася това дето е е'ф'тинко. Имат страхотни неща но и цената им е такава, което в крайна сметка е нормално.
Имам познати които са с такива плочки за сега не са изревали.
  • 1
  • 2

Тема "Отзиви за турски плочки!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: