• 1
  • 2
Много интересна и все по-често дискутирана тема.
s.chakarov - напреднал
След като изкъртих старата перлитова замазка и направих нова,добре ли ще е да направя отгоре саморазливна замазка да запечатам и ако е така кажете каква марка да сложа.....
sasooooooooo - "специалист"
Нещо не съм доволен от такава замазка. Правих преди няколко години и върху нея лепих коркови плочи. Сега на места усещам как са се разлипили заедно с нея. :?
wentii - специалист
s.chakarov написа:
След като изкъртих старата перлитова замазка и направих нова,добре ли ще е да направя отгоре саморазливна замазка да запечатам и ако е така кажете каква марка да сложа.....
Ако новата ти замаска е добре направена нямаш нужда от саморазливна!
masterval - майстор
s.chakarov написа:
След като изкъртих старата перлитова замазка и направих нова,добре ли ще е да направя отгоре саморазливна замазка да запечатам и ако е така кажете каква марка да сложа.....
какво ще слагаш отгоре?
ZMeyGorianin - майстор
sasooooooooo написа:
Нещо не съм доволен от такава замазка. Правих преди няколко години и върху нея лепих коркови плочи. Сега на места усещам как са се разлипили заедно с нея. :?
Моята пък се рони :evil: А съотношението вода/материал на производитела не отговаря- става гъста.
ArturDent - Почти Безобиден
И при мен като при sasooooooooo, саморзливка и коркови плочи. Под саморазливката има фибран. Не е добра комбинация.
svetliopi44 - Чирак...
И аз съм патил със саморазливка на Нивеликс... в къщи направих саморазливка само че с материал на Ангро ... надмина всякакви очаквания ... действително си се разля сама,не личат снадки никъде ... не съм минавал с иглени валяци и тем подобни ,но стана много гладка и здрава ,а цената е по-ниска от другите на пазара...
Има някаква химия в нея понеже 3-4 дена след като я сложих в къщи си миришеше на лепило... Другото което е ,че седи тъмно сива като цимент ,а другите ставаха почти бели което ме навежда на мисълта че са слаби...
torbalan - Дървен философ
саморазливната се прави тънка за да изравни, а не да запечата....

повечето саморазливни са рехави и нямат здравина.
има такива, които са здрави и се полагат преди да се лепи дюшаме или паркет...
подозирам, че са по-скъпи обаче...
ebahti - майстор
Мдам както казава Пича,продуктите на Ангро-ем че са по ефтини,а и са доста качествени........досега квото съм ползвал все съм бил доволен
begemot1 - специалист
Като искаш да запечатиш .Грунд !
Това саморазливната е пълен БУКЛУК :)
  • 1
  • 2

Тема "Саморазливна замазка.......?!?!?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: