• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
totio1973 - специалист
Може и 2ри електромер които да го засичате само с комшиите
moimoimoi - майстор
мъка-мъкаааа
но явно всички монополисти са еднакви
при евн/сливен/ на последните 3 кооперации инвеститора след като е платил/по около 9000лева на всяка/тока се доставя след повече от година след плащането
при един друг клиент..............преотстъпи на евн част от дворното си място за изграждане на трафопост/трафобудка/,платил си еза партида и вече 3-4 месеца няма още ток от новия траф, а трябва да се сложи само 1 електромер и да се опне 30 метра кабел
panassonic - помощник
Много тъпо, няма ли поне едно нещо, което да работи като хората в България... но не бързам за никъде. Мерси за отговорите на всички :)
DMN - майстор
Често срещан въпрос в България- " кое е по-бързо, охлюва или електричеството?"
ilian ivanov - специалист
Хайде на подпискатааа :)

http://www.antimonopoli.bg/
krasiorocknroll - специалист
Ако си в добри отношения със съседите/които ти доставят ток(напрежение)/,няма нужда да съобщаваш на ЧЕС.Стига да не научат.Имах подобен случай с контролен електромер,но с EVN/енерго вече няма :) /.Те казаха че имало кражба на енергия. :) Чудно ми е инженера който констатира свързването къде е завършил :?
panassonic - помощник
krasiorocknroll написа:
Ако си в добри отношения със съседите/които ти доставят ток(напрежение)/,няма нужда да съобщаваш на ЧЕС.Стига да не научат.Имах подобен случай с контролен електромер,но с EVN/енерго вече няма :) /.Те казаха че имало кражба на енергия. :) Чудно ми е инженера който констатира свързването къде е завършил :?
Ми какво да ти кажа, в Бг понятие като инженер не съществува вече, учех в ТУ София... и простооо... нз как да ти го опиша... дават дипломи на такива идиоти.... все едно някоя гимназия да даде диплома за средно образование на маймуна... положението е трагичноооооо. Не ми се мисли направо летвата е толко ниско, че вече и летва няма, добре че се махнах от там на време!!!
gattaka - специалист
Колега истината е,че ние българите все обвиняваме образованието за собствения си мързел!В днешно време нищо не ти пречи като искаш да станеш висококвалифициран инженер,който да е сигурен в себеси,да станеш такъв!Електротехниката е наука,чиито основи и закони са измислени преди околко 120-30 години и едва ли скоро ще се променят!
Така,че ако имаш желание можеш да учиш качествено,пък те нека ти дадат дипломата лесно от университета! :)
  • 1
  • 2

Тема "Вкарване на ток..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: