Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Mega - специалист
Колеги днес си купих от новите бойлери на Diplomat. Серия Excellence.
Изглежда много добре, цената не е много по-висока от другите. Емайлиран, 80 л. е 300 лв. Интересното е, че има часовник, разпознава дните от седмицата, може да се пусне да работи само на нощна тарифа. Отделно се контролира на каква мощност да работи. Има дистанционно управление (много не намирам смисъл в това ама...) Може да се програмира по дни и часове.


Прилгагам и снимки а повече инфо на тяхната страница:

http://diplomat.bg/product_details.pcgi ... d=572&cp=1

Прикачен файл

PC301527dp.jpg
PC301527dp.jpg (61.72 KиБ) Видяна 7992 пъти
Mega - специалист
Ето още една ...

Прикачен файл

PC301525dp.jpg
PC301525dp.jpg (35.15 KиБ) Видяна 7982 пъти
armagedamian - специалист
Всеки ден го гледам на стелажа в магазина от :? два месеца.Продаваме редовно от новите Дипломат ,но към този модел все още никой не е проявил интерес.Даже ходих два пъти на сервизна поддръжка вече :-D
Mega - специалист
... Не те разбрах колега? Не стават ли или?
armagedamian - специалист
Mega написа:
... Не те разбрах колега? Не стават ли или?
Не ,добре изглеждат бойлерите.А и Фероли е водеща фирма в световен мащаб(Фероли е производителя на новите бойлери Дипломат).Два пъти ходих на сервиз,като първия път се беше прецакал нагревателя(най вероятно е пускан преди да се напълни бойлера) ,а втория път не беше затегната една муфа фабрично.Нищо сериозно.Твоя бойлер между другото е със "син" нагревател и би трябвало да не трупа котлен камък.Практически би трябвало да надживее бойлера,но .... ще видим.Времето ще покаже :-D
Mega - специалист
... Ами аз съм в София, водата не е много варовита. Но го взимам за резервен, защото термопомпения под -5 не е ефективен. Ще работи само зимата ;) Дано да е готин. Аз си падам по такива щуротии ;)


... Не знам това, че може да работи на различни мощности май няма много смисъл. Дали ще работи един час на 2 киловата или два часа на един, е все едно...
Последна промяна от Mega на чет дек 30, 2010 9:07 pm, променено общо 1 път.
armagedamian - специалист
Mega написа:
... Ами аз съм в София, водата не е много варовита. Но го взимам за резервен, защото термопомпения под -5 не е ефективен. Ще работи само зимата ;) Дано да е готин. Аз си падам по такива щуротии ;)
Аз пък съм в Бургас и тук водата е бяла :-D Варовик да искаш :-D
filmatoplo - майстор
Колко струва 80 литра , със и без серпентина . :? :) То кеф -седя си на гърнето и си гледам температурката , може и докато се къпя да гледам колко топла вода ми остава :lol:
Mega - специалист
Горе съм дал линк колега. Май няма от модела със серпентина. Иначе 80 литра ми го продадоха за 300 лв. Вътре си има метален клапан и монтажни куки! Аз не знаех и си купих, но няма да останат ;)
armagedamian - специалист
Mega написа:
Горе съм дал линк колега. Май няма от модела със серпентина. Иначе 80 литра ми го продадоха за 300 лв. Вътре си има метален клапан и монтажни куки! Аз не знаех и си купих, но няма да останат ;)
На Фероли няма внесени модели със серпентина.Питах Рикошетаджии за такива ,но няма да внасят.Явно цените не ги устройват.Щели да възлагат на Матев или някой друг да им прави бойлерите със серпентина :shock:
Откачени хора!

Тема "Новите бойлери на Diplomat" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: