• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 199
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
НИКОЛАИ БОЯНОВ - напреднал
[quote="Bulgaria Therm"][quote="НИКОЛАИ БОЯНОВ"]:? хаха безплатен обяд няма.И защо ли ми намирисва на РЕКЛАМА.[/quote]

Боянов, приемете го както искате. Аз не съм човек, който се бъзика с тук пишещите.
Решили сте да си правите горелка. Аз съм инженер и навремето сме разглобявали американски изделия, за да видим какво правят хората. Много добре знам ефекта от това да видиш нещо направено добре, а и уважавам мислещите и търсещи хора. Да Ви карам случайно да си купите горелката?[/quote]
Е не колега, но така ми прозвуча (да видиш какво правят хората).Далеч съм от идеята да се конфронтираме,и ако може да помогнеш с нещо,моля заповядай.
Bulgaria Therm - специалист
НИКОЛАИ БОЯНОВ написа:
Bulgaria Therm написа:
НИКОЛАИ БОЯНОВ написа:
:? хаха безплатен обяд няма.И защо ли ми намирисва на РЕКЛАМА.
Боянов, приемете го както искате. Аз не съм човек, който се бъзика с тук пишещите.
Решили сте да си правите горелка. Аз съм инженер и навремето сме разглобявали американски изделия, за да видим какво правят хората. Много добре знам ефекта от това да видиш нещо направено добре, а и уважавам мислещите и търсещи хора. Да Ви карам случайно да си купите горелката?
Е не колега, но така ми прозвуча (да видиш какво правят хората).Далеч съм от идеята да се конфронтираме,и ако може да помогнеш с нещо,моля заповядай.
Поканата беше към тебе. Ще пипнеш, ще видиш и ще ти разкажа за тънките моменти, които научих от производителя. Така че, заповядай при нас.
Ето и един клип, който може да бъде полезен:
http://www.youtube.com/user/BulgariaThe ... FolVBOYTMQ
НИКОЛАИ БОЯНОВ - напреднал
Bulgaria Therm написа:
Поканата беше към тебе. Ще пипнеш, ще видиш и ще ти разкажа за тънките моменти, които научих от производителя. Така че, заповядай при нас.
Ето и един клип, който може да бъде полезен:
http://www.youtube.com/user/BulgariaThe ... FolVBOYTMQ
Къде по точно,на Оборище36,Могилата10,или Бесарабия108?в София.
ivan-avto - специалист
Bulgaria Therm написа:
НИКОЛАИ БОЯНОВ написа:
:? хаха безплатен обяд няма.И защо ли ми намирисва на РЕКЛАМА.
Боянов, приемете го както искате. Аз не съм човек, който се бъзика с тук пишещите.
Решили сте да си правите горелка. Аз съм инженер и навремето сме разглобявали американски изделия, за да видим какво правят хората. Много добре знам ефекта от това да видиш нещо направено добре, а и уважавам мислещите и търсещи хора. Да Ви карам случайно да си купите горелката?
мисля че идеята бешее да си направиш сам .и да видим дали ще излезне по ефтино .и как ще работи .
Bulgaria Therm - специалист
ivan-avto написа:
Bulgaria Therm написа:
НИКОЛАИ БОЯНОВ написа:
:? хаха безплатен обяд няма.И защо ли ми намирисва на РЕКЛАМА.
Боянов, приемете го както искате. Аз не съм човек, който се бъзика с тук пишещите.
Решили сте да си правите горелка. Аз съм инженер и навремето сме разглобявали американски изделия, за да видим какво правят хората. Много добре знам ефекта от това да видиш нещо направено добре, а и уважавам мислещите и търсещи хора. Да Ви карам случайно да си купите горелката?


мисля че идеята бешее да си направиш сам .и да видим дали ще излезне по ефтино .и как ще работи .
Преди да си направи нещо човек сам, трябва да види как са го направили хора, които си вадят хляба с производството на пелетни горелки. Какви са предимствата на подобен подход:
- не откриваш Америка;
- не губиш време;
- не губиш пари в погрешни опити;
- разбираш какви компоненти да търсиш;
- сравняваш различните конструктивни решения и дай боже, може да ти дойде много по-добра идея... Хайде да спра до тук. :)
ivan-avto - специалист
mityom написа:
сам-сам ама трябва да си инженер, иначе си трява малко "кражбалък" и споделяне на опит, щот тия дето правят горелки нямат само един човек дето им ги измисля
и талан си трябва и за едното и за другото .
НИКОЛАИ БОЯНОВ - напреднал
mityom написа:
сам-сам ама трябва да си инженер, иначе си трява малко "кражбалък" и споделяне на опит, щот тия дето правят горелки нямат само един човек дето им ги измисля
Напълно споделям, А колегата от България терм ме кани да сподели опит,пък не уточнява къде.А и едва ли ще даде подробности по устройството,това си е търговска тайна. Не би му се разминало,освен ако не е собственика,не мислите ли.
Bulgaria Therm - специалист
НИКОЛАИ БОЯНОВ написа:
mityom написа:
сам-сам ама трябва да си инженер, иначе си трява малко "кражбалък" и споделяне на опит, щот тия дето правят горелки нямат само един човек дето им ги измисля
Напълно споделям, А колегата от България терм ме кани да сподели опит,пък не уточнява къде.А и едва ли ще даде подробности по устройството,това си е търговска тайна. Не би му се разминало,освен ако не е собственика,не мислите ли.
Боянов, писах ти, че те чакам на Могилата, 10, но май нещо е станало и не си го видял. Ето и телефона ми - 0888 505750. И за да няма никакви съмнения, аз съм собственика - Николай Беловеждов.
А що се касае до търговските тайни, с конструкцията на горелката запознаваме всички наши дистрибутори и хора, осигуряващи сервиза.
НИКОЛАИ БОЯНОВ - напреднал
Bulgaria Therm написа:

Боянов, писах ти, че те чакам на Могилата, 10, но май нещо е станало и не си го видял. Ето и телефона ми - 0888 505750. И за да няма никакви съмнения, аз съм собственика - Николай Беловеждов.
А що се касае до търговските тайни, с конструкцията на горелката запознаваме всички наши дистрибутори и хора, осигуряващи сервиза.
Адаш значи.Благодаря за поканата ще доида при първа възможност.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 199

Тема "Как да си направи сами пелетна горелка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: