Мнения и въпроси за хола
masteradmin - майстор
eto 06te niakolko

Прикачен файл

63_10.jpg
63_10.jpg (18.36 KиБ) Видяна 51089 пъти

Прикачен файл

63_9.jpg
63_9.jpg (25.3 KиБ) Видяна 51089 пъти

Прикачен файл

63_2.jpg
63_2.jpg (56.24 KиБ) Видяна 51089 пъти
Gala
Mojete li da publikuvate informacia za montaja na staklenite tuhli?

Pozdravi
Galya
masteradmin - майстор
Стъклените тухли се редят като нормалните газобетонни блокове с теракол и отвес. Просто трябва така да изчислиш височината, че да свършиш на цяла съклена тухла.
Гост
Стеничка в хола, зад която е "скрита" спалнята:

Изображение

От страната на спалнята:

Изображение

От страната на хола:

Изображение
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на пон мар 23, 2009 11:55 pm, променено общо 1 път.
Стефан - майстор
Ефектно, но за това се иска доста пространство!
ARTU - специалист
Други идеи?
Изображение

на мен това ми допада.. още повече че ще става спалня по същия начин. Но ми се иска вдясно да е плътно до стената (или с някаква мебел), а отляво ми е секцията - така че там ще е прохода.
Проблем обаче се явява осветлението, защото терасата и прозореца ще останат от страната на спалнята... Може би с по-ниска стена?
Duke_BG - специалист
ето и една стара идея публикувана в вестник "направи си сам" ( и в книгата "най-доброто от направи си сам" ако не се лъжа) та идеята беше следната : прегражда се стаята на две със дървена библиотека (може и да се доразвие идеята с гипскартон и стъклени блокчета), а в стената перпендикълярно е вградена една спалня като същата има възможност да се придвижва на колела и да се фиксира в няколко положения (средно, цялата в едното помещение, цялата в другото помещение) - през деня в средно положение се получават два дивана в от двете страни на стената, а вечер може да се премести цялата в другото помещение.
не знам дали обясних добре , но моля някой ако се сеща за какво говоря да намери статията и да постне снимка, чертеж или цялата статия.

PS. master, нема ли възможност да се изключи действието на "esc" бутона - мноо е гадно да напишеш два пъти този пост :)

PS2. master, ако можеш качи некои статийки или цялата книга "The best of Направи си сам"

Тема "Преграждане на хол" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: