• 1
  • 2
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
shefcheto91 - специалист
Здравейте
Имам камера SONY DCR-HC14E
Понеже работи с касети ми се иска да прехвърля видеото на компютара но постоянно ми излизат проблеми опитах с USB но драйвърите не инсталират програма благодарение на която да мога да изтегля филма или поне аз не намирам правилните.
Сега съм я свързал към ТВ тунер картата ми (gadmei) и съм свързал аудиото към AUDIO IN и се опитвам да направя запис с Camtasia Studio 7 но програмата неможе да направи запис от плеара на Тв картата. :axe:
Много ще съм ви благодарен ако някой може да ми каже какво да направя
Благодаря предварително
:prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :?: :?
bayan - специалист
улеад видео студио
нее сложна малко опити и ша са ориентираш ако знаеш англиски оште по лесно
Johny - майстор
Pinnacle Studio, която версия си харесаш /препоръчвам ти v.11 или12.
montoya - майстор
Johny написа:
Pinnacle Studio, която версия си харесаш /препоръчвам ти v.11 или12.
И версия 14 работи добре, като че ли и по - леко от предходните, но имам малък опит и не мога да го твърдя със сигурност
shefcheto91 - специалист
Pinnacle Studio е програма с която да си правя разни филмчета
на мен ми трябва някоя с която мога да направя запис от плеъра на ТВ тунер картата ми.
неискам да преработвам филма а да го кача някакси на компа понеже е на видео касета.
Някои може ли да ми каже такава програма или да ми даде драивери за камерата за да сваля филма ???
[-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<
ArturDent - Почти Безобиден
Започни четенето от тук IEEE 1394 interface.
Трябва ти първо да прехвърлиш филма без да минаваш без енкодиране. Трябва ти такъв порт, защото е бърз. Файла, който ще получиш е към 15GB.
След това трябва да намериш DV - кодек.....
Илиян Илиев™ - майстор
Във Враца има едно фото, в което като занесеш касета ти я свалят на диск. За не много пари.

Та предполагам и в други градове все ще има някой такъв. Даже са дискретни предполагам.

Иначе е хубаво да се знае точно с коя програма и с какви приспособления става номера.
shefcheto91 - специалист
Не ми се иска да почна да обикалям по магазините или за кабели които едва ли ще намеря или да ходя по фото студия и да си хвърлям парите имам 10 или повече касети за да ги сваля ще ми трябва сума пари
просто ми кажете програма за запис на десктоп с която мога да запиша и картината от плеъра защото програмите които съм опитал и които ми пратихте немогат да го направят...
Johny - майстор
Не ти трябват никакви драйвери. Компютъра трябва да има вход за i.LINK/IEEE 1394/ интерфейс. От там нататък посочваш на Пинаклето, че ще правиш видео захват от камерата. Ако нямаш вход за IEEE 1394, можеш да монтираш отделна платка с такива входове /мога да ти продам една с 3 входа/. При това положение кепчъра ти се явява излишен /може да го менкаме за платката с доплащане/. При ползване на въпросният интерфейс, можеш да управляваш камерата чрез самата програма Pinnacle.
Докато пишех, Дента ме е предварил за iEEE 1394.
Нещо не си наясно какво фото студиа, какви 5лв?
Eто такава платка http://www.hei-sei.com/products/ieee_13 ... host_card/
и кабел съответно.
Тук сме коментирали същото: viewtopic.php?t=21402
shefcheto91 - специалист
До колкото успях схванах нещата освен за "пинаклето"
Колко искаш за платката и с какъв вид вход е към дънната платка?
  • 1
  • 2

Тема "Здравейте" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: