rossenboy - специалист
Леле, как се изпокараха хората. Аз само питах, пък то кво стана. :) Аз вече ги офертирах на 26 вл/кв на конструкция с ватата, материалите от мен, обръщането на прозорците отделно. За изкарването на контактите и ключовете не знам колко върви, но го пуснах бонус - за 3-4 контакта колко пари да им взема :-D Та как мислите, да не е много скъпо? То аз съм казал вече цената, ама да си знам все пак.
alexb - специалист
Така само за информация обясни какво ще се прави.

Ако е в Берковица е много добра цена при положение че материалите от сила са 12 лв кв.м. Ако е в София материалите са по евтини но труда е по-скъп.
ralev - специалист
:? кои се е карал, цената е добра, оферта е едно а свършена и платена работа друго. Успех !
rossenboy - специалист
Не че се карат хората, ма много разгорещено спорят. А иначе офертата е приета, само че изникна и сачак за тавана да се слага - половината е по керемидите и половината е на съществуващ таван. Аз им казах 10 лв/кв и те уж не се изплашиха , че да видим.
alexb - специалист
Това последното със сачака не го разбрах? :?
rossenboy - специалист
Сачака си е съвсем друго нещо, но е на съшия обект, та за това го писах. :-D
perko - специалист
10 на квадрат ми се види много, ако е сачак. 10м2 се коват за половин, максимум един час.
stenmark - специалист
Незнам какви са тези клиенти обаче явно не са скрънзи.В момента цената на м-ли за картон конструкция и вата е 9лв/кв.Което си е супер от 26лв.Вчера за предстенна оферта се прие за 15лв/кв.За по голяма цена не се нави инвеститора.Напоследък цените много се изпилиха.Май само в нашия бранш цените падат,което не може да се каже за други.
ivanovrg - специалист
не падат цените
аз от две години все на 23-25лв (труд,материала и джойнтване)
да чукна на дърво :axe: последните 6-7 месеца не съм се спирал
преди две години зимата реших да смакна малко цените и никои не се обади,докато не ги вдигнах пак
та така
никога вече няма да свалям цените :-D

Тема "Цена гипсокартон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: