• 1
  • 2
Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
petrov_ - специалист
какво ще кажете добри ли съм се справил?Ако има грешки кажете.Искаха ми 800 лева да го направят а на мен ми се видяха много и затова реших да се пробвам.Две седмици се рових в този форум и научих доста неща,благодарение на вас.не знам само как ще се справя с шпакловката с какво да го шпакловам и каква лента да сложа.ще кача още снимки

Прикачен файл

DSC00186.JPG
трябва ли да слагам на снадките CD профил ивицата ми е широка 16 см.
DSC00186.JPG (39.52 KиБ) Видяна 7707 пъти

Прикачен файл

DSC00189.JPG
DSC00189.JPG (27.2 KиБ) Видяна 7707 пъти

Прикачен файл

DSC00190.JPG
DSC00190.JPG (25.01 KиБ) Видяна 7707 пъти

Прикачен файл

DSC00188.JPG
DSC00188.JPG (21.4 KиБ) Видяна 7710 пъти
Последна промяна от petrov_ на пет юли 27, 2007 8:15 am, променено общо 2 пъти.
radoraev - специалист
Всички ще се направим че ти вярваме че това ти е първия таван
petrov_ - специалист
radoraev написа:
Всички ще се направим че ти вярваме че това ти е първия таван
Бях правил едно таванче от 2 кв.м. в тоалетната
radoraev - специалист
Пич толкова вече ми е набито окото....че по завиването на рапидите.....по растоянито между тях и по много други фактори си личи че отдавна работиш картон
Ай със здраве(нищо лошо не искам да кажа)--супер си
petrov_ - специалист
щом не вярваш,но все пак благодаря значи добре съм се справил до тук.мисля ,че шпакловката ще ми е проблем имали някакви по специални маламашки за оформяне на кръга или всичко става с обикновена с която се шпакловат стените.ако шпакловам със самозалепваща лента трябва ли първо да запълвам фугите или направо да лепя и да шпакловам поне две ръце.
radoraev - специалист
petrov_ написа:
щом не вярваш,но все пак благодаря значи добре съм се справил до тук.мисля ,че шпакловката ще ми е проблем имали някакви по специални маламашки за оформяне на кръга или всичко става с обикновена с която се шпакловат стените.ако шпакловам със самозалепваща лента трябва ли първо да запълвам фугите или направо да лепя и да шпакловам поне две ръце.
Виж за шпаталовката няма да направиш грешка ако си извикаш майстор---ама не такав дето шпаталова стени а ГК и то отдавна
petrov_be - специалист
браво супер е :prost:
дай още снимки
bisplus - специалист
Добре си се справил..браво :klatsch: Не е било необходимо да цепиш толкова много картона. :)
leonardo_vd - модератор
Винтовете не са завити правилно. Нарязания картон трябва да се завие на всяко праченце по винт, а не през едно.
Иначе изпълнението е добро. Много си рязал картона, можеше да пробаш да го огънеш.
А за шпакловката по-добре викни майстор, важно е доброто поставяне на ъгловите лайсни - всичко останало е лесно.
petrov_ - специалист
leonardo_vd написа:
Винтовете не са завити правилно. Нарязания картон трябва да се завие на всяко праченце по винт, а не през едно.
Иначе изпълнението е добро. Много си рязал картона, можеше да пробаш да го огънеш.
А за шпакловката по-добре викни майстор, важно е доброто поставяне на ъгловите лайсни - всичко останало е лесно.
Пробвах се да го гъна но нещо не става като го напъна се чупи,а за рязането не знаех на какво разстояние да го режа.Винтовете един майстор ми каза така през парче да завивам,но за в бъдеще ще имам това в предвид.Благодаря за съвета.
  • 1
  • 2

Тема "Това е първият ми таван" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: