Мнения и въпроси за хола
аз съм заложил на Юпол, много добур малко скъп, но в пъти по-добур от българските
toni_g79 - специалист
jjkale написа:
аз съм заложил на Юпол, много добур малко скъп, но в пъти по-добур от българските
първо пишеш в теми отпреди 1 г.И обясни с какво е в пъти по-добър от бг??????по кои критерии???
Окака Чука - специалист
"HET"-чешки латекс, средна цена-високо качество! :)
"Диспофикс" на СТРОМ 21-ниииска цена-отвартително качество!!! (25лт = 21лв) :shock:

Избирай! Ама както е казал народа-"Не може, хем х*я в п*тката-хем и душата в рая" :wink:
colyo - специалист
Вече втори път ползвам латекс на STO (що). Покрива на една ръка и не искам да чувам повече за други марки. Коства ми 100 лв за 100м2 апартамент (стени и тавани) и ми остана доста за другия етаж на пролет.
Neno Er - специалист
Я и дЕдо да попита нещо.
Съществуват ли бои от рода на латекса които да не допускат поява на мухъл? :?
Окака Чука - специалист
Не, не съществува!
Всичко е до време
"Антибактериален", "Санитарен" и тем подобни наименования, са довреме...
След това има препарати като "Саво", "Мастер", "Глоуб" и други знайни, и незнайни герои за борба с мухъла и плесента :-D
Neno Er - специалист
Окака Чука написа:
Не, не съществува!
Всичко е до време.
Щеше ми се като боядисам есента да изкара до пролетта без да мухлясва. :?
todorov - помощник
Здравейте Приятели,
чичо гугъл се издънва :( и не иска да ми каже нищо за латексова боя Авангард. Гледам я на промоция и ...
Някой използвал ли е това "чудо" и има ли някакво мнение за нивото на качеството?
Neno Er - специалист
todorov написа:
Някой използвал ли е това "чудо" и има ли някакво мнение за нивото на качеството?
Всички са еднакви, само имената и цените различни. :lol:
VLADO66 - майстор
Neno Er написа:
todorov написа:
Някой използвал ли е това "чудо" и има ли някакво мнение за нивото на качеството?
Всички са еднакви, само имената и цените различни. :lol:
Не е баш така :wink:

Тема "Боядисване с латекс - идеи, цени" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: