Всички въпроси за вилата.
sh^dow - напреднал
Много добре е станало-с мерак си го направил.Давай с яко мезе и силна ракия =D>
stiv1961 - майстор
Чудех се дали да отварям нова тема, но тази е актуална и питането ми е свързано с барбекюта, огньове и т.н.Намерих в нет-а една машинка за разпалване на огън, дали някой има такова нещо, върши ли работа и има ли го в БГ?
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cR0qMPk-EIo[/youtube]
jekasus - майстор
Мяза на пистолет за горещ въздух, http://www.amazon.com/Looftlighter-7001 ... B000WYY65Y $ 79,95 Оная малката газова горелка за 20 и нещо лева ще върши много по-добре работа, ама ти нали имаш такава :-D
stiv1961 - майстор
У-хааа, 120 кинта :abschied: Ще си ползвам горелката, поне е мобилна :-D
NeoBoss - специалист
аз не виждам това със какво е по добре от горелката , можеби че се пали със едно копче .... аз отдавна мисля да си направя една ръкохватка със вгредено пиезо - което е баш във стила на направи си сам
jekasus - майстор
NeoBoss написа:
аз отдавна мисля да си направя една ръкохватка със вгредено пиезо - което е баш във стила на направи си сам
ИзображениеМоя горелка такава с пиезо, пускаш газ и натискаш копче :-D запалка, кибрит не ти трябва.
stiv1961 - майстор
Е, моята е обикновена, но NeoBoss подхвърля идея за тунинговане :)

Прикачен файл

s4175287_gazowagorelka.jpg
s4175287_gazowagorelka.jpg (4.56 KиБ) Видяна 25369 пъти
jekasus - майстор
Утре, ако не забравя, ще взема моя от обекта и ще й отворя "червата" за нагледно.
NeoBoss - специалист
ооо моята не е таква , тя е със маркуч от голямата бутилка която седи под баркетюто на която при нужда се слага и газов котлон... та само маркуч и накрайника на който ми се иска да сложа пиезо.. и да стане и при мен връткаш натискаш копче и ..... :)
досега съм пробвал но проблема ми е във малкото пиезо , разглобих и една голяма пиезо запалка за котлони ама и във нея беше поместено това мъниче което не е много удобно за направи си сам натискане.

пс. ще се радвам ако я качиш, ще е хубаво да се види как са прокарали точножиците и кдъе са изведени за най добро възпламеняване.
VLADO66 - майстор
Динко не е лошо да сложиш климатик.И аз си направих подобна убавиня на двора обаче лятото като седна вътре и от покрива грее като котлон,хем не съм го затварял с дограма.

Тема "Беседка,барбекю и още нещо..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: