Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Гост
Може ли да качите схема на свързване на девиаторни ключове. Навсякъде търсих, но не я намерих.
masteradmin - майстор
Смятам, че схемата няма нужда от обяснение, но ако ви трябва питайте.Изображение
jordanvass - майстор
Само да добавя, че не всички девиаторни ключове имат същото разположение на изводите, както показаните на картинката. Онзи ден комшията си сменил старите ключове с нови и се оплаква - не работи както трябва. Свързал си ги по аналогия така, както са били старите. Оказа се, че на някои ключове общият извод (№1 на схемичката най-долу) е левият на Схема 6 (самостоятелният), а на други е единият от десните два, както е показано.
vlado0549 - специалист
Извинявам се за неуспешния опит! :oops:

Прикачен файл

devqtor.gif
devqtor.gif (2.18 KиБ) Видяна 29017 пъти
TACHO - специалист
Здравейте,
по принцип тая схема за връзване на ключа ми е ясна, обаче при мен възникна следния въпрос.
Взех си девиаторни ключове, които имат лампичка и от нея излизат три кабелчета. Въпросът при мен е, къде да вържа тези кабелчета на лампичката на ключа. Ако бяха два, тогава ясно, ама при мен са три, което значи, че два винаги ще бъдат заедно, т.е. на фаза. Някой има ли идея?

Прикачен файл

klu4.jpg
klu4.jpg (19.58 KиБ) Видяна 28912 пъти
vlado0549 - специалист
Черното на средния край другите където ги вържеш!
Гост
ако може да ми кажете на схема 6 кои са 1,2 и 3
Za tvoe svedenie do kolkoto znam ima samo 4 vida shemi sh 1( s obiknoven klu4) sh. 5(s as serien orekasva4) sh. 6(s deviatoren) i sh. 7(s krastati)

Тема "Девиаторен ключ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: