• 1
  • 2
Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
Mega - специалист
Не си купувайте Е52 много проблемен телефон. Над 50% дефектирали в първата година. Почти не подлежат на ремонт, ако тръгнат след месец пак умират! Дори не ги продаваме вече. Няма нищо общо със железната Нокия Е51! За добро ви казвам ;)
Пробвай с Е71 , Е51 и Е52 се бъзикат яко, имат дефекти много един от многото са микрофон и слушалка
boltik - специалист
Mega,да споделиш,кои телефони работят добре със скайпа и нета?Да издържи година две,докато паднат цените на таблетите.
bivolan - напреднал
Е51-цата си я купих ведага след като излезе за една торба пари и след известно време си качих "fring".Понеже в офиса винаги е имало wireless мрежа,си го ползвах за разговори,но трябва и другата страна да има инсталиран fring и пак wireless.
blv - специалист
Имам Е66 от 2години, говоря по скаип без проблем. Общо взето ми харесва и не ми е давала ядове. И-нет и скаип ползвам през WI-FI. Като цяло ми върши перфектна работа.
didoni_ - специалист
bivolan написа:
Е51-цата си я купих ведага след като излезе за една торба пари и след известно време си качих "fring".Понеже в офиса винаги е имало wireless мрежа,си го ползвах за разговори,но трябва и другата страна да има инсталиран fring и пак wireless.

Инсталирах тая програма и аз на телефона,но ми иска нещо като парола,някакви празни полета излизат и трябва да се пише нещо в тях
didoni_ - специалист
Интернет имам на телефона с помощта на картата на лаптопа,която прехвърлям на него,ако това има значение :?:
nebeto - специалист
аз имах до скоро Е52 и много се радва,че се оттървах от този боклук с хубав дизайн,както по-горе се ковореше наистина за нищо не става е52.Не го купувайте !

а относно темата правил съм разговори със Skype свалена от он-лайн магазина на телефона,но при покритие на WI-FI.
didoni_ - специалист
Като отворя "fring" ми излизат празни полета,какво трябва да се напише там?
Регистрация ли да си правя или с името и паролата от скайпа си?
Ще съм ви много благодарен ако ми помогнете :)

Прикачен файл

snapshot-002.jpg
snapshot-002.jpg (45.41 KиБ) Видяна 3681 пъти
  • 1
  • 2

Тема "Нокиа е51 или е52" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: