Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
paralesa - специалист
Темата е много стара,моля НЕ ЧЕТЕТЕ ПЪРВИТЕ МНЕНИЯ,ПРЕДИ МОЕТО. Ползвам я,защото така и така я има,да не пускам пак такава. Предложете ми решения,то ми е ясно,че моят ключ не става за нищо.
MamaMy - майстор
На твоето табло може да се вгради ключ Легранд
John - специалист
Аз ли,грешно те разбирам,ти ли грешно се изказваш?Дадоха ти се,няколко варианта,какво не ти е ясно?
Тани - модератор
От години монтирам само този ключ Изображение и след десетки монтирани такива , досега не е имало нито един фал! При 45А ключ(щом Легранд са писали толкова им имам повече доверие, отколкото на българските/китайските които ползваш в момента и са писали , че са 16А , но сам виждаш , че и това не е вярно) и 20А предпазител , няма как да има проблеми де! Цената му е някъде около 15 лв без конзолата , но си купуваш спокойствие! Още като му видиш клемите отзад ще ти стане ясно !
MamaMy - майстор
Че те само болчетата за затягане на кабелите май са 5 мм :-D
paralesa - специалист
дано наистина може да се вгради този ключ на моето табло...и най-вече дано го намеря този ключ в Горна Оряховица,че не ми се ходи до Търново само за това. То така или иначе в мое село няма начин да го има :) тук като им задам някой по-конкретен въпрос за тяхна стока и следва ъъъъъъ ами виж някъде в описанието дали пише хахах
vk - специалист
Ето ги решенията от Шнайдер за включване на бойлер, а и не само на бойлер.
Цените са около 20 лв, на показаните ключове на снимката. Виждат се и каталожните кодове, с които може да се поръча от всеки Шнайдерски дистрибутор.
Изображение
kam34 - специалист
paralesa написа:
дано наистина може да се вгради този ключ на моето табло...и най-вече дано го намеря този ключ в Горна Оряховица,че не ми се ходи до Търново само за това. То така или иначе в мое село няма начин да го има :) тук като им задам някой по-конкретен въпрос за тяхна стока и следва ъъъъъъ ами виж някъде в описанието дали пише хахах
Като няма ще ти излезне по евтино да го купиш по интернет.
paralesa - специалист
има нещо такова...дори си харесах два сайта онлайн търговия с ел материали...я дайте линкове към такива сайтове
vk - специалист
Ами горните два ключа на Шнайдер са от http://www.joiven-eshop.com
Самите условия на доставка ще си ги четеш сам, не ги знам.

Тема "Ключ за бойлер?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: