• 1
  • 2
Ел. инструментите. Консумативи.
dragozow - майстор
Като спомена Фелисати май ще продаваме.
shadowman - майстор
Имах предвид, че вече Freud няма или бъркам, но иначе ми казаха, че Фелисати правят вече фрезите.
Kumay - майстор
dragozow написа:
Като спомена Фелисати май ще продаваме.
:wink:
shadowman написа:
Имах предвид, че вече Freud няма или бъркам, но иначе ми казаха, че Фелисати правят вече фрезите.
Freud и Casals се обединяват през 1990 година, мисля че беше.
През 2010 минават под шапката на Felisatti. Правят се в Испания/в завода на Casals /
dimitarhp - напреднал
Тека не продават Freud,а продават cmt orange tools .В Пловдив има една фирма Нона ,имат много фрезери от каталога на Freud,по-скъпите ги доставят по поръчка .Миналата седмица лично си купих,резервен лагер за R2.
ZEDYCUS - майстор
"Нона" на входа на стария Напредък нали. Тая седмица харесах един прав фрезер на фи 10мм. Карат доста време по ламинатите.
EDI - майстор
Аз Freud си ги поръчвам по интернет от една варненска фирма за мебелен обков.Като вземам нещо от там и чат пат по един фрезер си вземам, има голям избор.
shadowman - майстор
dimitarhp написа:
Тека не продават Freud,а продават cmt orange tools .В Пловдив има една фирма Нона ,имат много фрезери от каталога на Freud,по-скъпите ги доставят по поръчка .Миналата седмица лично си купих,резервен лагер за R2.
Тека продаваха оберфрези на Freud и Casals (едnо и също) и продават фрезери на CMT които са по-скъпи от Freud. КАМЕ продава само фрезери и ножове на Freud, нонагруп е представител на КАМЕ.
Един въпрос за Бош акумулаторен винтовер 12 волта батерия, като модел PSR 12 или нещо подобно - не е добре батерията - че въпроса като се разглоби нормални ли са елементите за да се заменят с нещо по-човешко, без да търсим оригиналните
  • 1
  • 2

Тема "Бош?..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: