Ел. инструментите. Консумативи.
idunno - специалист
Питането ми е специално за този модел дали някой е работил с тази машина, защото ще я купувам заедно с още две.Особено ме интересува как се държи 4-амперовата батерия.
fastand - напреднал
С Metabo BS 14.4 LT съм и батерията не мога да я похваля.
dimitarhp - напреднал
Аз имам 14.4в, 1.5ампера,машинката е перфектна,батерията НЕ струва.Купувал съм я нова,и от самото начало батериите са :vom: ,единствената компенсация е че зарядното зарежда бързо.
idunno - специалист
LTX ли е модела?Специално питам за 4амперовата батерия и специално за LTX модел.Питането ми е,защото това е винтоверт за около 800лв. и затова ми трябва мнение специално за този модел.
dtmf - специалист
Тежко е като цяло и ръката бързо умалява. Говоря за модела без X накрая но като гледам са 90 % еднакви. Понякога се случва при повече зор лостчето за скорости да изключи и да застане в средно положение.
Зависи какво ще правиш с него но за дребни работи като навиване на самонарезни винтове на мен не ми харесва. Иначе мощност има , при първа скорост силата му е по-голяма и може да се случи да ти осуче ръката ))

Сега съм с едно олекотено Метабо и много повече ме радва. Мисля че се води модел SB18LI
Последна промяна от dtmf на ср яну 09, 2013 11:14 pm, променено общо 1 път.
juvigy - специалист
Зарежи го това метабо - не си заслужава парите , ама хич.
Препоръчвам ти аналогичен модел на Девалт или Милуоки.
Следват Хитачи и Бош моделите сигурно и макитата е тука , но нямам наблюдение.
Хилтитата също не са зле , но са надценени - ако имаш голема отсъпка в магазина им стават.
idunno - специалист
С риск да се повторя интересуват ме практически впечатления специално за LTX 4Ah модела на Метабо.Не ми трябват препоръки за други модели и марки, защото другите споменати марки ги имам под различна форма(перфоратор, къртач, трион, винтоверт, металотърсач и т.н.).

Тема "Някой работил ли е с Metabo BS 18 LTX Impuls" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: