• 1
  • 2
Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
jekasus - майстор
Реална цена за айфон :-D то не струва повече :-D
VLADO66 - майстор
Знам със сигурност реалната цена на самсунг S4 и тя е 180$.На това от линка ми е доста по ниска-евтин чип и мижава,ама много мижава РАМ памет-изобщо детска играчка за фукня.
ArturDent - Почти Безобиден
VLADO66 написа:
И ябълката като си тръгне от завода се избълва това чудо на техниката :lol: http://prodavalnik.com/iphone-5-android ... -i33276757
Не съм казал че не провеждат откровени ментата, но определено има и копия 1:1.
Посетете някой сайт за китайски стоки и разгледайте например S4 по цени. По-точно трябва да го търсите като i9500.
Има цени от $50 до $500. Аз ви гарантирам че тези, с цени над $350 са с доста добро качество.
Мит е китайското ниско качество. Не се заблуждавайте, те могат и правят стоки с високо качество, както могат и правят евтини стоки.
Абе провеждат всичко на принципа "За всеки влак си има пътници". Единствения въпрос е колко си готов да платиш.
Ако си платиш "малко по-евтино от оригинала" получаваш супер качество, но ако вземеш нещо "на супер далавера", получаваш пълен боклук/откровено менте.

В момента се опитвам да се сетя за фирма за електроника, на която производството не е изнесено в Китай ... и не мога.

П.П. Не че съм фен на репликите, но това е реалността.
velas - специалист
90% от репликите трябва да се продават в детските магазини като детски играчки... Вчера за малката взех един нов (че да не пипа моя :tonqe: ), който е реплика на S3-4-5 със счупена антена за 40лв. Перфектен е за нея и това е реалната цена за тези телефони.

Най-добре провери на оператора си какви оферти има за истински телефони на изплащане.
jekasus - майстор
Баста на реплики в продавалника :-D

Прикачен файл

prodavalnik.png
VLADO66 - майстор
Някой се е жалил в КЗП :) И бая машини ще отидат в небитието :-D
  • 1
  • 2

Тема "Samsung S4 Galaxy дубайска реплика" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: