Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
8180 - майстор
keyyl,
Не се "коси" - на мен, пък и на кученцето ни харесва, особено отзад даже е "секси".
Нали и на Вас ви хареса да го измасторите ЗАЕДНО, нали се радвахте и смеехте на уморените ръце, нали желанието и веселбата са на лице - видно е от подписа ти.
Понякога перфекционизмът унищожава горното.
Е, на 20г. - Вие избирате!
Поздрави, :)
keyyl - помощник
Не се кося. Радвам се, че има опитни хора, които да дават съветите си. Нали за това е сайта. Все някога ще си купим нова маса и столчета които няма да има нужда да ги преправяме, за да не ни ръбят на д....тата. Но всяко нещо с времето си, нали? А да спомена и за изгорелия паркет, май и мен да ме тъпчат 30 и повече години и аз май ще съм на това дередже :lol: За сега това сме могли и това сме направили. Предстои ни боядисване... но то ще е в друг подфорум с въпроси и молби за помощ. Пък и ще е другата седмица май или пък не.... :-D
rockwall - майстор
с риск да се скарам с човек, който често има добри попадения искам да се обърна към Emerald

От далечната камбанария на Канада може би не се вижда че все още много хора в България не се къпят в пари.

Emerald - този път ме подразни с тона си

Иначе диванът се е получил добре - възглавницата не се вижда много

За стола си мълча - аз бих го боядисал - по-лесно е, а и такива столове по списанията ги има боядисани в бяло или венге и си стоят добре - виж ако са се нуждаели и от някакви поправки, които не са за пред хора - телове или нещо от сорта - не сте имали друг вариант

ОТНОСНО ПАРКЕТА - помислете дали да го циклите или да си сложите ламинат отгоре - като гледам е доста зле и може да не е достаъчно циклене за да се оправи - ако има прогаряне на цялата дебелина по-добре не опитвайте

в момента ламинатите са по 10-12 лв, на квадрат

ако стаята ви е 20 метра ще ви трябват 200-250 лева

не знам с какви средства разполагате но се надявам да можете да си го позволите - поне ще стане добре
keyyl - помощник
И ние се замислихме за паркета....и да си признаем умуваме от доста време, пък и не винаги паричките стигат за ремонти и т.н. Бавничко и славничко всичко ще си направи, къде сами, къде с помощ от майстори и познати или с ваши съвети, дори критики. Неопитни сме признаваме си, пък и не сме го крили. Като позавършим нещата ще пуснем още снимки. Предстоят ни опити с паркета... да видим какво ще излезе. Стискайте ни палци. Пък що се отнася до столовете, имаше някой неща, които беше по-добре да се скрият :roll:
velsi - Почетен майстор
Поздравления! Само не разбрах чие е жилището, че така яростно се впускате в ремонти?
няма значение канада, италия или където и да е било, но наистина и с малко средства може да се направи красиво. според мен тук вече зависи от въображвнието, а в конкретния случай има наистина много което да се желае. просто emerald е директна и казва това което вижда.
keyyl - помощник
От скоро жилището е наше и за това се впускаме в ремонти. Личи си че има нужда. :) Хванали сме се в ръце някак си до зимата да го понагласим. Макар и скромно но да е поне малко уютно. Искаме нашият дом да стане и наша крепост, както трябва да е. Мисля че освен въображение трябва и поне малко опит и както вече писах, но пак ще го повторя се допитах до вас. Искренно ви благодаря за отговорите и за съветите. И нищо от написаното от вас не съм приела за критика.
P.S. И не мърдайте от форума, че май ще имам нужда от вас доста :-D , стига да не искате солидно заплащане :shock:
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 2:43 am, променено общо 1 път.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Наистина пишеш глупости. Можеш ли да положиш усилие и да пишаш по дизайн, не по ремонт и финанси.
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 2:38 am, променено общо 1 път.

Тема "Един стар диван и стари столове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: