• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
За твоя сметка.
За демонтаж не ти трябва техник. И за монтаж всъщност не ти трябва.
Срещу транспорт ще имаш нов бойлер със срока на старата гаранция.
Palawnik - специалист
n_a написа:
И за монтаж всъщност не ти трябва.
Много фирми отказват да признаят гаранцията, ако не е монтиран от сервизна фирма.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
[quote="Palawnik]Много фирми отказват да признаят гаранцията, ако не е монтиран от сервизна фирма.[/quote]
кои фирми? TESY ли?
В наше село, при желание от наша страна сервизния техник да монтира, за да важи гаранцията, ни казаха : "Ха-ха-ха! Нямаме време да се занимаваме с такива работи! Закачете си го и със здраве си ползвайте!"
8180 - майстор
Точно за Теси, не съм имал проблем с гаранц. след мой монтаж.
И аз си задавах същите въпроси, ама вярно са написали колегите.
Идват, състяват протокол, откачаш, караш на Бистришко шосе (поне беше), дават ти нов. На мен ми дадоха някаква др. марка - уж по-хубав, ако това на хартиения етикет изобщо е марка - изкара 2-3г. и протече, но все пак 1-2 след първоначалната гаранция.
Някой по-горе каза - гърмят. Имам чувството, че е невъзможно - ок. 0,5 мм им е ламарината - сам го вдигам!!! Боклуци... :x
sek.1 - специалист
Днес взех от склада на бистришко шосе новия бойлер вътре имаше поне стотина протекли и върнати бойлера :shock: монтажа и демонтажа не ми е проблем дано само издържи повече от предишния защото две години са нищо за бойлер . Бойлер от старите български издържа при мене 27 години в моента съм вече 11 години с емайлиран варненски без никъкви проблеми просто фирма Теси ме загубиха завинаги като клиент.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
... просто фирма Теси ме загубиха завинаги като клиент..."
Споко, бойлерите сега са бързооборотна стока, за някое време, ще минеш всичките марки...
zz_stefanov - майстор
W123 написа:
И колко много са тези причини поради които да сработи защитата че аз се сещам само за една.
... и още лоша връзка около нея или недобър неин контакт поради което грее и сработва без водата да е прегряла.
  • 1
  • 2

Тема "защо изключва термозащитата на бойлер ТЕСИ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: