Жилището на най-малките
trevora - специалист
Вчера ни монтираха климатиците и сега съм в невидение ,какво да го правя това?

Прикачен файл

1.JPG
така беше преди вчера
1.JPG (16.23 KиБ) Видяна 13059 пъти

Прикачен файл

2.JPG
А сега е така
2.JPG (15.07 KиБ) Видяна 13059 пъти

Прикачен файл

3.JPG
във хола е същото чудо
3.JPG (17.59 KиБ) Видяна 13060 пъти
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Първо - Честити климатици!
Щом не сте намислили предварително, ще мислите следварително. Ще се справите, не се спичай. Я колко е било хубаво, дизайнерът като се поотпусне и ще намери решение.
EDI - майстор
Кабелни канали 60Х40 ще скрият тръбите и дренажа.
trevora - специалист
Ами то дизайнера съм аз ,ама за това направо спекох.Монтажниците казаха :само 2 дупчици и стана като рекламата на мтел :datz:
А тези канали предлагат ли се в различни цветове?Те от ПВЦ ли са или от алуминий?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Тъй де, рекох, не се спичай. Каналите ги пръсни със шприцкит и ги боядисай отгоре с каквото искаш.
trevora - специалист
А възможно ли е сега да накарам моя мъж да ги вкопае в стената?
miroslav_kn - специалист
Честито. :)
Направо са е.... майката на целия пейзаж. Поздравления много е хубаво всичко освен монтажа на климатиците. На снимката виждам че са си пробивали дупките където са си искали. Дори и да сложиш от кабелните канали ще стои грозно защото каналите са бели. Но това не е най големия проблем защото можеш да ги боядисаш. Проблема е в това че дупките са направени не под нивелир и тръбите на са хоризонтално сложени. Ако искаш да ти е хубаво правиш канали в стената после гипсираш и шпакловаш а накрая боядисваш стената със същия цвят като преди. Работа за не повече от седмица.
trevora - специалист
Да ,и според мен най-добрия вариант е канали и в стената,ама незнам дали може да стане,защото тези тръби са опънати .
trevora - специалист
Но това са тръби има някаква медена и някакви други,трябва да викам монтажната бригада ли пак?

Тема "Я сега ми кажете,какво да го правя това???" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: