Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
vidrata - специален-специалист
Площа е 150 кв.м. времето 15 дни ,двама души аз и батката :lol: ,парите съм ги писал + няколко стека Шуменска бира :-D

Прикачен файл

1.JPG
Къщата
1.JPG (94.81 KиБ) Видяна 9906 пъти

Прикачен файл

2.JPG
материалите- 1500 лв.-ЕПС 5 см, лепило,мрежа,дюбели(по 5 на лист) бяла шпакловка
2.JPG (99.04 KиБ) Видяна 9906 пъти

Прикачен файл

3.JPG
Започваме
3.JPG (118.04 KиБ) Видяна 9906 пъти

Прикачен файл

4.JPG
4.JPG (93.41 KиБ) Видяна 9906 пъти

Прикачен файл

5.JPG
5.JPG (71.9 KиБ) Видяна 9906 пъти
vidrata - специален-специалист
Малко е объркан реда на снимките ама ще се поправя.

Прикачен файл

11.JPG
почти приключвам
11.JPG (70.66 KиБ) Видяна 9894 пъти

Прикачен файл

10.JPG
10.JPG (89.35 KиБ) Видяна 9894 пъти

Прикачен файл

9.JPG
9.JPG (72.5 KиБ) Видяна 9894 пъти

Прикачен файл

8.JPG
8.JPG (61.73 KиБ) Видяна 9894 пъти

Прикачен файл

7.JPG
7.JPG (85.82 KиБ) Видяна 9894 пъти
vidrata - специален-специалист
Още

Прикачен файл

6.JPG
Това аз ,помощника се скатава
6.JPG (76.56 KиБ) Видяна 9893 пъти

Прикачен файл

помощник.JPG
А ето и един помощник още
помощник.JPG (80.98 KиБ) Видяна 9893 пъти
vidrata - специален-специалист
За сега това като се положи мазилката(декоративна релефна на оргахим) ще пусна още.
batman - специалист
Браво! Станало е добре.
tysonlkr - специалист
Много добре е станало :wink:
Ако ми позволите да използвам темата, да попитам и аз нещо свързано с външната изолация :roll:
Как е по добре да се полага лепилото, с което се лепят изолационните плоскости, на топки или изцяло :?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
tysonlkr написа:
Как е по добре да се полага лепилото, с което се лепят изолационните плоскости, на топки или изцяло :?
Зависи от основата, човече!
Spaidy - специалист
tysonlkr написа:
Много добре е станало :wink:
Ако ми позволите да използвам темата, да попитам и аз нещо свързано с външната изолация :roll:
Как е по добре да се полага лепилото, с което се лепят изолационните плоскости, на топки или изцяло :?
То не зависи от това как е по - добре, а как позволява стената която я обличаш. Ако е кривотия до шия и я е зидал Алито на 7 бири лепиш на кюфтета за да го изправиш и да бъде така както трябва да е... ако е право няма смисъл на кюфтета, караш на гребен и си свиркаш. Преди това си опъни конеца за да провериш как ще е по - добре.
Domashen_maistor - специалист
=D> Браво, бре Видра, и ти си можел да бачкаш :-D Ама я кажи откъде ската тез павета на сн.10 Видят ми се гранитни! Ако са уни - не ме интересуват. Иначе за майсторлъка имам само една забел. (малка) - що не слага цели парчета в г-образна форма по прозорците. Има шанс да са напука диагонала. За мазилката ти препоръчвам горещо Деко - силикон. [u]Дурако[/u]устойчива е. В смисъл, че некакви идиоти дечица се пробваха със слива ли бе или праскова да ми пробият стената. Не стана - мазилката им е гъвкава и мн. здрава. За здравината съдя като се опитвах да си чистя первазите - голем зор беше. Цената е 1/2 баумит. Цвета остава (поне вече 2 години)
royal - напреднал
Много добре изглежда! Гледам имаш си и помощник - кучето! :lol:

Тема "Първата ми ТИ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: