Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
vidrata - специален-специалист
tysonlkr написа:

Как е по добре да се полага лепилото, с което се лепят изолационните плоскости, на топки или изцяло :?
Както ти е писал и колегата по-горе може и по двата начина -на гребен(най-добре) но и "на топки"
Ето начина когато е "на топки" взет е от каталога на Рьофикс


Домашен майстор заглавието на темата подсказва че го правя за сефте тази е мн-добре ама ,следващата ще е перфектна :lol: .А паветата не знам какви са защото това е къщата на брат ми в София и тях им ги е продал някакъв ром ,носил ги е с каруца та не се знае от къде са.

Прикачен файл

HPIM7571.JPG
HPIM7571.JPG (106 KиБ) Видяна 9272 пъти
emil_v r - майстор
Поздравления...
Такива са къщетата на богатите в Хамбург :) .................................................



Обичам да се хваля :-D иеаа !

Правихме едни къщета на Макс Шмелинг !? (ГугАл , само виж кой е :evil: )
Центъра на Гамбург :wink: кв. Алтона - стискал съм му ръката - иеаа :-D
Ужасс , страхотна чест .
Последна промяна от emil_v r на чет окт 23, 2008 2:02 am, променено общо 1 път.
rulom - модератор
emil_v r написа:
Поздравления , няма забележки .......
Такива са къщетата на богатите в Хамбург :) има цял квартал.
Със страхотни дворове + градинки.

Майсторът си личи според дължината на нивелира ! :wink:
Поздравления и от мен!
А относно "къщетата"-не знам в Хамбург как са,но тук са прекалено близо едно до друго, дано всичките постройки са една собственност, иначе си представям какво ще бъде през уикенда-от всяко къще отделен стил музика ---
нещо подобно--- :-({|= :supz: :weedman: :birthday: :party:
vidrata - специален-специалист
Рулом мерси.Батката и един негов авер си купиха мястото и си построиха къщите .Май се вижда че са еднакви, дори и вътре разположението.Иначе гъстотата в раьона си е ОК. всичко това е поради финансови причини нали се сещаш.Ама пък досеа 300 ЛВ. на квадрат(земята,проекти,груб строеж,опраевн първи етаж и вече ТИ отвън) добре е нали ?Вярно вътре пари за майстори не са давани(аз за кво съм :lol: )
tassel - специалист
Ооооооооо и с ракавички бачкаш, а? :-D
vidrata - специален-специалист
Тасел преди се правех на мъж ама жената вече не ми дава да я пипам(сещаш се къде) станаха като шкурка.Та реших и аз да се погевезя нали тея ръкавички са по 0.99 лв кво му плащаш.
emil_v r - майстор
Малко провинциално държиш шпаклата .
Не можа да останеш поне още месец в София да се поотракаш .
:evil:
rulom - модератор
Тая София колко леб е дала...... :lol: .А иначе се кефя и на зидането.Толкова добре е направено че с кеф да работиш!
Като основна професия съм ел.техник.Прави ми впечатление снимка 11.Дано сте пуснали кабелите подземно че уси*ат целия ефект.
И само да питам:сателитната чиния в комплект със скелето ли е :-D
vidrata - специален-специалист
Има зрителна измама чинията не е хваната за скелето а за простира(временно) ама в калабълъка не се вижда.А кабелите са си така не мога да огрея за всичко те са изпълнение на енергото.

Емо както ти писах на лични не съм специалист в ТИ и шпакловането а и мисля че не е важно как държиш шпаклата а кво правиш с нея.
emil_v r - майстор
Ee Видра , ти ме взе на сериозно :)
Това е предпетъчна закачка , по- горе ти бях писал че не се виждат никакви забележки , и това не ме учудва при теб .
Иии... че конструкцията ,бетоните , зидарията са страхотни . иии че такива кокетни къщета
в Германия си позволяват богатите .

Нещо дописвах обаче после и компютъра скапа целият предишен пост .


Мажи си ръцете , при загрубяване с крем и се оправят.
В нашият край немаме такива проблеми , понеже почти не контактуваме с жените с ръце .
Само в началото за центроване и толкоз :evil: :wink:

Тема "Първата ми ТИ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: