trichko.bg

НаправиСам.bg

Майстори сам с форума на НаправиСам.bg
Бигор-ИН Метални Керемиди и Улуци   Конструктори ЛЕГО на уникални цени   Сублимация.BG   LED осветление   
Дата и час: Сря Юли 23, 2014 5:45 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Detska staia
МнениеПубликувано на: Съб Дек 10, 2005 7:33 pm 
Bihte li obiasnili za detskata staia kak moga da obezopasia tova onova za da ne moze deteto da se narani, zashtoto e na 2god.

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 11, 2005 4:07 pm 
Site Admin
Аватар

Ами няма много избори. Или трябва да смените мебелите или да ги предекорирате. Мисля, че с тиксо и картони можете да ги обезопасите, а след време като порасне детето - просто махнете тиксото и картона. Това е първото което ми хрумва . Ако видя някоя оригинална идея ще ви пиша....

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 11, 2005 8:32 pm 
напреднал
Аватар

moeto mnenie e svarzano s psihologicheskata strana na vaprosa, t.e. osven che triabva da se postsraete fizicheski da obezopasite uiazvimite za vasheto dete mesta, e hubavo da podhodite psihologicheski. Uchenite dokazvat, che decata vsichko razbirat, makar i da ne osmisliat tova, koeto im kazvate, te deistvat podsaznatelno, zatova triabva da im govorite, povtariate, potretvate i nakraia obiasniavate zashto e tochno taka. Prosto badete tarpelivi s tiah. Shto se otnasia do mebelirovkata bih kazala, che v edna detska staia nai-opasnite obekti sa: kontaktite, za koito se prodavat plastmasovi kapachki; rabovete na leglata i shkafovete, za koito mogat da ushiat kalafi s donapren, v podhodiashtite vav vashia sluchai cvetove

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Мар 05, 2006 5:42 pm 
модератор

==

Последна промяна Emerald на Пон Мар 23, 2009 11:07 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юни 13, 2006 8:52 am 
Моля ви ,бихте ли ми обяснили стъпка по стъпка за звездния таван.Какво ми е нужно и как да го измаисторя.

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: Вто Юни 13, 2006 8:53 am 
Моля ви ,бихте ли ми обяснили стъпка по стъпка за звездния таван.Какво ми е нужно и как да го измаисторя.

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 13, 2006 9:22 am 
специалист
Аватар

мисля, че в Била видях едни интересни обезопасителчета за ъгли на мебели поразгледай там

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: детска стая
МнениеПубликувано на: Сря Авг 02, 2006 10:07 am 

трябват ми варианти за легло на два етажа-но да са едно под друго;да не са на ъгъл защото искам да са на една стена-нямам място!!!!!!!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 02, 2006 12:14 pm 
майстор

Радиаторите също са с остри ръбове, особено чугунените. И тях ли ще завиете с калъфи от дунапрен?

Според мен, най-важното е такива малки деца да не се оставят нито за миг без надзор!!! Никога не може да се предвиди реакцията им. Вие, младите майки/ които са млади, де/, какво искате? Всичко да е обезопасено, а Вие да си пиете кафето с приятелки? Нали Ви дават отпуск по майчинство, точно за тази цел? Че тогава вържете детето с верига, за да не шава въобще!! :lol:

Говоря по този начин, защото имам много лоши спомени. Големия ми син, когато беше на 1,5 г., си заля лявата ръка до лакътя с вряла вода. Сега вече е доста голям, но белезите по ръката му си останаха. Не знам дали си представяте какъв ужас беше за всички?
Затова пак казвам, внимавайте с децата си!!!

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа