trichko.bg

НаправиСам.bg

Майстори сам с форума на НаправиСам.bg
Бигор-ИН Метални Керемиди и Улуци   Конструктори ЛЕГО на уникални цени   Сублимация.BG   LED осветление   
Дата и час: Сря Юли 30, 2014 12:43 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Окт 27, 2013 5:23 pm 
специалист

Последно време все ходя с някакви стари тухли, пък работя във голяма фирма и е малко не представително да ходя с такива телефони.Принципно не ми се дават въобще пари за оригинален Samsung S4 Galaxy над 1000лв и такива.
Исках да е с добър външен вид и да му е добър тъча и екрана.
http://prodavalnik.com/luks-samsung-s4- ... -i32166551
Тук са написали, че е реплика AAA++ и дубайска
И това:
НОВ Мобилен телефон Самсунг Галакси S4ЛУКС Реплика ААА+ ДУБАЙ е най-новия топ модел телефон, с последно поколение процесор MTK6577, което го прави един от най-мощните смартфони - Реплика излизали на българския пазар. Телефоните са внесени от Дубай и нямат нищо / като качество / общо с телефоните произведени за България и други европейски страни. Цвят: Бял или Черен(тъмносин). Реплика Samsung Galaxy S4 разполага с истински двуядрен процесор с честота 2 ядра по (1.2Ghz + 560 Mhz), великолепен тъчскрийн с много добра резолюция и превъзходно качество. С него можете да бъдете актуални , защото е неразличим от оригинала, с оригинален панел и калъвка на САМСУНГ !!! Телефона Samsung Galaxy S4 с две сим карти, притежава ГОЛЯМ 5“ (инчов) СУПЕРАМОЛЕД дисплей с резолюция 720 х 1280 .Този телефон с 2 сим карти е 3G , което ви гарантира максимална бърза скорост на интернет от мобилните оператори, когато нямате на близо Wi-Fi, освен това може да правите 3G видео разговори с двете камери. Камерата на този GSM апарат е 3,2MP реални с автофокус и многобройни настройки. Също така има втора камера за извършване на видео разговори. Снимките направени с телефона са напълно съпоставими по качество с тези от всички марки телефони. За първи път Wi-Fi на телефон работи перфектно без да забива и намиращ безпроблемно всички мрежи .

Технически характеристика на НОВ Мобилен телефон Самсунг Галакси S4 : - Тип : Смартфон - Размери : Височина 136.6 мм Ширина 69.8 мм Дебелина 7.9 мм - Тегло 130г - Батерии : 2бр. x 2100mAh Li-ion - Честоти и обхвати : 2G Quad band, GSM 850/ 900/1800/1900, GPRS,EDGE - 3G WCDMA 2100, HSDPA - Слот : Две сим карти, работещи паралелно - Дисплей : Тип - АМОЛЕД С РАЗМЕР : 720 х 1280 пиксела, 5“ (инча) - Капацитивен мулти – тъч , притежаващ G-сензор - Процесор : MediaTEK 6577 1.2 GHz - CPU: MTK 6577 - GPU: PowerVR-SGX 531 - RAM 256MB (Share with OS) - Слот за памет : microSD (TF card), поддържа до 32 GB - GPRS: Class 12, WAP:2.0, EDGE, HSPDA - WLAN: Wi-Fi 802.11b/g - Bluetooth: v2.0 - USB: mini USB

Екстри :Камера : Задна 3.2МП със ЛЕД светкавица и много функции, втора камера 1.3МП Video Voice recorder 3.5MM Audio Jack Мулти-меди поддържащи формати : MP3/MP4/WMA/WAV/3PG/FLV...etc Съобщения : SMS, MMS, Email, Instant Messaging WAP 2.0/xHTML, HTML, Java MIDP 2.0 Bluetooth свободни ръце, ФМ Радио, игри Тонове на звънене : Полифонични (64 тонови ), вибрация, MP3 Език : Руски език , Multi languages Цвят : Черен (Тъмносин) , Бял

ОПЦИЯ ЗА ПРЕГЛЕД И ТЕСТ ПРЕДИ ДА ГО ЗАПЛАТИТЕ !!!!
На което най-много обърнах внимание на това, че е капацитивен тъча и е с реални размери, но с по-ниска резолюция.
Моля да дадете мнение.Имах китайски айфон за 99лв, но си беше най скапания китайски, екрана му беше с резистативен тъч и някак си нямаше дълбочина на цветовете и нещата.Горе пък дават всичко, като оригинала.Ако някой го е пипал или виждал да казва, както и да даде мнение.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Окт 27, 2013 5:26 pm 
модератор
Аватар

Да ти таковам селската представителност с тоя боклук. Или си купи нещо истинско, или нищо не си купувай.

Изображение
Седя и си мисля, седя и си мисля.... По едно време усещам, че само си седя...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Окт 27, 2013 5:58 pm 
майстор
Аватар

velsi написа:
Да ти таковам селската представителност с тоя боклук. Или си купи нещо истинско, или нищо не си купувай.

+1
Не видях с каква ОС? :-D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Окт 27, 2013 6:42 pm 
майстор
Аватар

Като търсиш евтин представителен телефон трябва да се замислиш и за софтуерната поддръжка и сервиз,щото тези дубайски китайчета може да спират по 5 пъти на ден за молитва :-D Ако не искаш да даваш над илядо лева погледни този http://ardes.bg/mobile/smartphones/PRES ... +SIM-51853
А ако ползваш тела само за говорене си вземи един бял Нокия 515 и ше направиш вчепетление :)
П.П.Сега видях цената на репликата-ужъсссс.Какво струват тия пари,верно МТК са бюджетни чипове ама и дисплей и пластмаси-прилича ми на детска играчка или тлъста измама.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Окт 27, 2013 7:51 pm 
майстор

По-добре най-умрелия Самсунг, отколкото реплика.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Окт 27, 2013 10:53 pm 
майстор
Аватар

Ако искаш китайски телефон, който е по-евтин от самсунга, вземи си Jiayu G4. Имам отлични впечатления от G2, a G4 е четириядрен и с хубав дисплей.
С реплики въобще не се занимавай.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Окт 27, 2013 10:58 pm 
специалист
Аватар

Не се занимавай с глупости ! За да няма :butthead: :sex:
По добре втора употреба но истински телефон!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 8:26 pm 
специалист

Човече за репликите ще кажа само : Бягай от тях както бяга дявол от тамян .. :axe:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 05, 2013 1:02 pm 
Почти Безобиден
Аватар

Зависи от репликите и къде и от кого са произведени.
Има реплики които са почти 100% като оригинала. Нямат само надпис.

Ето например Apple отива в един голям завод в Китай и си поръчва 10 милиона бройки.
Какво мислите правят китайците след като изпълнят поръчката и вече са усвоили технологията, настроили са поточната линия и т.н.
Ами бълват на половин цена, докато има търсене...
Да се чули някой да съди китайците за авторски права и патенти? Те не важат в Китай.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 05, 2013 1:31 pm 
майстор
Аватар

И ябълката като си тръгне от завода се избълва това чудо на техниката :lol: http://prodavalnik.com/iphone-5-android ... -i33276757

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 05, 2013 9:26 pm 
майстор
Аватар

Реална цена за айфон :-D то не струва повече :-D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 05, 2013 9:34 pm 
майстор
Аватар

Знам със сигурност реалната цена на самсунг S4 и тя е 180$.На това от линка ми е доста по ниска-евтин чип и мижава,ама много мижава РАМ памет-изобщо детска играчка за фукня.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Ное 06, 2013 6:12 am 
Почти Безобиден
Аватар

VLADO66 написа:
И ябълката като си тръгне от завода се избълва това чудо на техниката :lol: http://prodavalnik.com/iphone-5-android ... -i33276757

Не съм казал че не провеждат откровени ментата, но определено има и копия 1:1.
Посетете някой сайт за китайски стоки и разгледайте например S4 по цени. По-точно трябва да го търсите като i9500.
Има цени от $50 до $500. Аз ви гарантирам че тези, с цени над $350 са с доста добро качество.
Мит е китайското ниско качество. Не се заблуждавайте, те могат и правят стоки с високо качество, както могат и правят евтини стоки.
Абе провеждат всичко на принципа "За всеки влак си има пътници". Единствения въпрос е колко си готов да платиш.
Ако си платиш "малко по-евтино от оригинала" получаваш супер качество, но ако вземеш нещо "на супер далавера", получаваш пълен боклук/откровено менте.

В момента се опитвам да се сетя за фирма за електроника, на която производството не е изнесено в Китай ... и не мога.

П.П. Не че съм фен на репликите, но това е реалността.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Ное 06, 2013 7:42 am 
специалист
Аватар

90% от репликите трябва да се продават в детските магазини като детски играчки... Вчера за малката взех един нов (че да не пипа моя :tonqe: ), който е реплика на S3-4-5 със счупена антена за 40лв. Перфектен е за нея и това е реалната цена за тези телефони.

Най-добре провери на оператора си какви оферти има за истински телефони на изплащане.

На всеки мога да бъда полезен. Съветите са безплатни! :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 12, 2013 2:00 pm 
майстор
Аватар

Баста на реплики в продавалника :-D

Прикачени файлове:
prodavalnik.png
prodavalnik.png [ 129.16 KiB | Прегледано 4247 пъти ]

МнениеПубликувано на: Вто Ное 12, 2013 2:15 pm 
майстор
Аватар